PDA

View Full Version : مراحل پایانی پروژه تو رو خدا جواب بدید

OMID2822946
جمعه 06 مهر 1386, 23:37 عصر
1- من برای برنامه خود یک دیتا بیس دارم که از نوع اکسس می باشد حالا می خوام پروژه رو تحویل بدم اما دیتا بیس به راحتی توسط اکسس باز می شود چه کار کنم که دیتا بیس من فقط توسط پروژه طراحی شده باز شود
2- چه جوری آیکن exe پروژه رو عوض کنم
3- پروژه در موقع تحویل اگر در سیستم مشتری برنامه دلفی نصب باشد سورس برنامه به راحتی قابل دسترس می باشد برای جلوگیری این کار چه کار کنیم
4- سه تا فرم دارم می خوام که فرم 1 فرم اصلی می باشد من می زمانی که در فرم دو در رویداد onClose فرم 2 دستور fprm1.close با خطا مواجه می شوم چه کار کنم

farhad110
شنبه 07 مهر 1386, 07:11 صبح
1. میتونی روی دیتابیس پسورد بذاری اما با این وجود باز هم برنامه های pass finder میتونه پسورد رو پیدا کنه
2. delphi>project>options>application TAB>load icon
3. برای تحویل پروژه فقط فایل کامپایل شده و دیتابیس رو تحویل بده. نیازی به فایلهای پروژه نیست
4. form1 رو با زدن Alt+F11 در فرم دو use کن درست میشه

m-khorsandi
شنبه 07 مهر 1386, 08:04 صبح
هر تاپیک برای مطرح کردن یک سئوال هست.
از عناوین مناسب برای تاپیکت استفاده کن.

SYNDROME
شنبه 07 مهر 1386, 20:06 عصر
با سلام

1- من برای برنامه خود یک دیتا بیس دارم که از نوع اکسس می باشد حالا می خوام پروژه رو تحویل بدم اما دیتا بیس به راحتی توسط اکسس باز می شود چه کار کنم که دیتا بیس من فقط توسط پروژه طراحی شده باز شود
2- چه جوری آیکن exe پروژه رو عوض کنم
3- پروژه در موقع تحویل اگر در سیستم مشتری برنامه دلفی نصب باشد سورس برنامه به راحتی قابل دسترس می باشد برای جلوگیری این کار چه کار کنیم
4- سه تا فرم دارم می خوام که فرم 1 فرم اصلی می باشد من می زمانی که در فرم دو در رویداد onClose فرم 2 دستور fprm1.close با خطا مواجه می شوم چه کار کنم
دوست عزیز این همه مشکل را می خواهی در روز تحویل پروژه حل کنی.
3-شما مگر می خواهید سورس برنامه را هم به مشتری تحویل دهید.(اگر جزو قرار داد شما ذکر نشده که سورس را تحویل دهید)
4-خطا خود را در اینجا بنویسید.
موفق باشید