PDA

View Full Version : تبدیل کدهای VB 6 به VB.NET

sm
یک شنبه 03 خرداد 1383, 16:43 عصر
من یکسری کد به VB6 دارم می خوام به دات نت تبدیل کنم...میشه راهنماییم کنین؟...ممنونم
برنامه ای ...کدی.... چیزی....

(سیدشریفی)
دوشنبه 04 خرداد 1383, 08:26 صبح
اگر این کدها را در دات نت باز کنید خود دات نت مراحل تبدیل دارد و این کار مدتی طول میکشد پس از انجام تبدیل قسمتهایی را که دات نت نتوانسته تبدیل کند به شما نشان خواهد داد و شما بایستی آنها را بصورت دستی درست کنید .
اگر کد شما کوتاه و کم است این روش بدرد میخورد والا بهتر است این کدها را خودتان دوباره و با روش دات نت دوباره نویسی کنید و اگر هم پروژه تان خیلی بزرگ میباشد بهتر است از این کار صرف نظر کنید یا اینکه باید وقت زیادی را صرف این کار بنمایید .
:roll:

سار
دوشنبه 04 خرداد 1383, 18:39 عصر
میشه بگید تو کدوم قسمت این امکان هست؟

(سیدشریفی)
سه شنبه 05 خرداد 1383, 09:17 صبح
شما میتونید پروژه تان را از Open Project باز کنید پس از باز کردن پروژه برنامه تبدیل VB Upgrade Wizard خودبخود اجرا خواهد شد و شما باید مراحل تبدیل را دنبال کنید و تا به آخر ادامه دهید در آخر کار پنجره Task List به همراه کدهای تبدیل شده باز خواهد شد و شما میتوانید با دوبل کلیک کردن بر روی هر یک از سطرهای این پنجره به کد مربوطه بروید و آن را برای استفاده دات نت نتظیم کنید .
:)

sm
یک شنبه 17 خرداد 1383, 20:03 عصر
آقای سیدشریفی خیلی ممنون...ببخشین که دیر خدمت رسیدم...از راهنمائیتون ممنونم...ببینم جواب میده انشالله....بازم ممنونم