PDA

View Full Version : من به این برنامه نیاز دارم

amirb55
دوشنبه 09 مهر 1386, 13:41 عصر
سلام
من یه سایت میخوام بصورت داینامیک با php-mysql طراحی بشه به شرح زیر:
مدیریت سایت :
زیاد و کم کردن گروههای محصولات
زیاد و کم کردن محصولات (برای هر محصول نام ، قیمت ، توضیح یک خطی و عکس و البته کد گروه وجود دارد)
زیاد و کم کردن بک گراند (هر بک گران یک تصویر است که نام هم دارد)
صفحات کاربر:
-کاربر وقتی وارد سایت میشود گروههای محصولات را می بیند
-روی هر گروه که کلیک کنید تصویر محصولات آن گروه را در یک جدول مثلا 3*N یعنی 3 ستون و تعداری سطر (با توجه به تعداد محصولات آن گروه تعداد سطر تغییر میکند) میبیند تصاویر بصورت کوچک شده تصویر اصلی که مدیریت وارد کرده نمایش داده میشود (کوچک کردن عکس اتوماتیک انجام شود) و زیر هر عکس نام محصول وجود دارد
- کاربر روی هر محصول که کلیک کند تصویر اصلی به همراه قیمت و توضیح یک خطی و اسم آن نمایش داده میشود
- اگر کاربر روی تصویر بزرگ محصول (تصویری که در قسمت نمایش محصول می بیند) کلیک کند وارد صفحه ای میشود که فقط تصویر را نمایش میدهد در این صفحه یک کومبو باکس وجود دارد که در ان نام تصاور بک گراند وجود دارد و کاربر میتواند از این کومبو باکس تصاویر مختلف را انتخاب کند هر تصویر که انتخاب شود به عنوان بک گراند صفحه ست میشود (یعنی محصول در آن بک گراند دیده میشود!) در این جا ممکن است تصویر بک گراند بزرگ باشد که در این صورت کل صفحه را میگیرد و اگر تصویر انتخابی در کومبو به عنوان بک گراند کوچک بود باید تکرار شود تا بصورت موزاییک کل صفحه را به عنوان بک گراند بپوشاند

اگر کسی از دوستان میتواند این برنامه را بنویسد (یا آماده دارد) به من اطلاع بدهید
اگر مجانی بدهید که شما را دعا میکنم (زحمت میکشم) اگر هم خواستید هزینه این کار را بفرمایید در خدمت شما هستم
البته اگر به موبایل amirb55 {at} yahoo.com هم میل بزنید زودتر به دستم میرسد
ممنون

moohssenn
دوشنبه 09 مهر 1386, 14:51 عصر
میتونید از CMS های فروشگاهی استفاده کنید رایگانم هست .

amirb55
چهارشنبه 11 مهر 1386, 11:16 صبح
سلام
اونها خیلی کار میکنند که به درد من نمیخوره و این امکان رو که بک گراند رو بشه عوض کرد ندارند

cybercoder
پنج شنبه 12 مهر 1386, 20:34 عصر
از پرتالی که خود وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات بیرون داده و کلیه بانک های پارسیان و ... رو هم پشتیبانی می کنه استفاده کن.

موفق باشی

I,Nobody
جمعه 13 مهر 1386, 08:53 صبح
از پرتالی که خود وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات بیرون داده و کلیه بانک های پارسیان و ... رو هم پشتیبانی می کنه استفاده کن.

!!!!!!! میشه آدرس بدی ما هم بریم ببینیم. نمی دونستم

cybercoder
شنبه 14 مهر 1386, 11:08 صبح
پارسال در همایشی که برای ISP ها و ICP های پیشتاز برگزار شد به هرکدوم یک نسخه اهدا شد. لینکش و نمی دونم دیگه کجاست خودتون بگردید.