PDA

View Full Version : فعال شدن انجمن شبکه های کامپیوتری

jafari1
دوشنبه 09 مهر 1386, 16:07 عصر
ضمن عرض سلام باستحضار میرسانم انجمن فوق بسیار مفید بود و لکن مدت زیادی است مسدود شده اگر ممکن است انجمن فوق را فعال نمایید

با تشکر

M-Gheibi
دوشنبه 09 مهر 1386, 17:30 عصر
دوست عزیز در این مورد به کرات توضیح داده شده ( در همین بخش ) لطفاً جستجو کنید .

چکیده‌ی موضوع : مبحث شبکه به طور کلی ربطی به برنامه نویس ندارد .

موفق باشید . :)

someCoder
جمعه 20 مهر 1386, 13:51 عصر
مبحث شبکه به طور کلی ربطی به برنامه نویس ندارد .
مباحث مرتبط با سیستم عامل ها (http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=91) و همینطور بخش خانواده لینوکس و نرم افزارهای آزاد (http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=35) هم به طور کلی ربطی به برنامه نویسی ندارند ولی اینجا به علت وابستگی جزئی که دارند، موجود هستند.
یا حتی بخشی مثل "مهندسی مجدد (http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=116)" که نه به "مهندسی معکوس" میچسبه! نه به برنامه نویس! و نه حتی یک پست در این مورد وجود داره!
در هر صورت، شبکه ممکنه به طور کلی به برنامه نویسی ربط نداشته باشه، ولی خوب از خیلی جنبه ها هم مرتبط میشه و این که بارها هم روش بحث شده، فکر میکنم علامت خوبی باشه که نشون میده برنامه نویس ها هم خیلی وقتها کارشون گیر مشکلات شبکه هست (مثل خودم)

SalarSoft
دوشنبه 23 مهر 1386, 17:28 عصر
من هم با این نظر موافقم. ما هم گاهی به مشکلات شبکه ای برخورد می کنیم.

شاید با تبدیل نام به "برنامه نویسی در شبکه" مشکل بی ربط بودن هم حل بشه.

.

oxygenws
دوشنبه 23 مهر 1386, 22:14 عصر
SomeCoder مشکل به رفتار کاربران بر می گرده... (منظورم دقیقا فرد خاصی نیست)
حتی آشپزی هم می تونه به برنامه نویسی مربوط بشه، اما مطمئن باش کمترین سوالی که در بخش مربوطه پرسیده بشه وابسته به برنامه نویسی خواهد بود.

بخش شبکه و بخش ویندوز و حتی بخش متفرقه داشتیم، اما تا ظرفیت چیزی نباشه، نمی شه اون رو ارائه کرد. همه جا هم نوشتیم که ایها الناس، سوال برنامه نویسی بپرسید، طرف میاد در مورد مشکلات نوتپد سوال می پرسه....

چاره چیه؟؟ همین الان یه بخش داریم به نام «مباحث متفرقه ی محیط های توسعه منبع آزاد (http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=113)» تیتر رو داشته باش!!! با این همه شیرین کاری، دوستان شیرینی(!) هستند که میان در مورد نوتپد اونجا سوال می پرسند!!! چرا؟!!! می خوای اسمش رو عدم وجود فرهنگ بزار یا هر چیز دیگه.... به هر حال نیست! و تا نباشه، چنین بخش هایی نخواهد بود.

tabib_m
دوشنبه 23 مهر 1386, 23:56 عصر
با عرض معذرت توی پرانتز عرض می کنم.
بهتر نیست موضوع «عدم فعالیت انجمن شبکه» رو مهم کنید تا دیگه هر هفت هشت روز یک بار‌، کسی این مسئله رو مطرح نکنه؟
ماشالله ماشالله دوستان اهل جستجو نباشن، چشمشون که دیگه کار میکنه :)
ممنون.

Bahram0110
سه شنبه 24 مهر 1386, 12:20 عصر
SomeCoder
بخش شبکه و بخش ویندوز و حتی بخش متفرقه داشتیم، اما تا ظرفیت چیزی نباشه، نمی شه اون رو ارائه کرد. همه جا هم نوشتیم که ایها الناس، سوال برنامه نویسی بپرسید، طرف میاد در مورد مشکلات نوتپد سوال می پرسه.....
بهتر نیست بخش متفرقه دوباره فعال بشه ؟
چه اشکالی داره درباره برنامه نویسی نیاشه؟
در مورد هر چیزی که به کامپیوتر ربط داشته باشه!
اینجوری به نظر من بهتره و مجبور نیستیم به خاطر هر بخش از مشکلاتمون دست به دامان تالارهای مختلف بشیم! :لبخند:

SalarSoft
سه شنبه 24 مهر 1386, 20:10 عصر
چاره چیه؟؟ همین الان یه بخش داریم به نام «مباحث متفرقه ی محیط های توسعه منبع آزاد» تیتر رو داشته باش!!! با این همه شیرین کاری، دوستان شیرینی(!) هستند که میان در مورد نوتپد اونجا سوال می پرسند!!! چرا؟!!! می خوای اسمش رو عدم وجود فرهنگ بزار یا هر چیز دیگه.... به هر حال نیست! و تا نباشه، چنین بخش هایی نخواهد بود.
برادر امید نمی خام بحث طولانی شه و این رو هم می دونم که "از ماست که بر ماست" و این رو هم می دونم که روی این بخش به اندازه کافی بحث شده (اگر چه گذرا خوندمشون!).
ولی خب واقعا و واقعا جای این محث گسترده تو برنامه نویس خالیه.
شاید مشکل اون افرادی که میگی و من هم برخورد داشتم باهاشون یه کمی با تیتر بخش باشه.

پیشنهادم رو یه جور دیگه مطرح می کنم و اون اینکه بزارین همین بخش "شبکه و Networking‌" بسته باشه
ولی بخش جدید با نام "برنامه نویسی شبکه" ایجاد بشه.

تو این بخش برنامه نویس ها نه برنامه نویس نماها! (به قول امید :دی) می تونن فعالیت کنن.

arshia_
شنبه 28 مهر 1386, 10:43 صبح
اگر قسمت شبکه و سیستم عامل یه جوری اضافه بشه که خیلی از مشکلات دوستان حل می شه
من خودم کاملا موافقم
راستی آیا می شه در این مورد نظرسنجی کرد تا کاربران نظر بدهند؟یا اینکه تصمیم قطعی و بدون تغییر است؟

Ali_Fallah
سه شنبه 01 آبان 1386, 18:39 عصر
اگر فعال بشه خیلی خوبه
واقعاً جاش خالیه...