PDA

View Full Version : یک سوال در نحوه نمایش سایت

roya2002_80
سه شنبه 10 مهر 1386, 13:50 عصر
سلام
سایت من که با php کد نویسی شده ،در مرور گر IE محتویات رو نمی یاره و لی در مرور گر FireFox محتویات سایت رو می یاره ، دلیلش چیه ؟
ممنون

Bahram0110
سه شنبه 10 مهر 1386, 18:10 عصر
دلایل زیادی می تونه داشته باشه !

peyman1987
سه شنبه 10 مهر 1386, 18:19 عصر
دوست عزیز IE در نمایش ظاهری نسبت به بقیه مرورگرها خیلی ضعیفتره. ولی در مورد اجرای یک کد PHP اصلا مرورگر نقشی در اجرای کد نداره و فقط نتیجه کد اجرا شده را نمایش میده.
اگه میتونین کدتون رو بزارین تا بهتر بشه بهتون کمک کرد.

armin390
سه شنبه 10 مهر 1386, 18:29 عصر
سلام
سایت من که با php کد نویسی شده ،در مرور گر IE محتویات رو نمی یاره و لی در مرور گر FireFox محتویات سایت رو می یاره ، دلیلش چیه ؟
ممنون
هر چیزی غیر php!!
البته ممکنه اگه از بافر استفاده می کنید و محتویاتش رو به نحوه ای پاک می کنید یا ... مشکلاتی با ie نفهم داشته باشید ولی قابل حله!
بهر حال کدتون رو تمیز بذارید تا دوستان بهتر بتونن کمکتون کنن...

Bahram0110
سه شنبه 10 مهر 1386, 18:34 عصر
اتفاقا کاری با خوب و بد بودن مرورگر ندارم ولی IE کد های html رو از همهء مرورگر ها بهتر نشون می ده
اگه کد بذاری بهتره !

moslem-visual
سه شنبه 10 مهر 1386, 20:49 عصر
احتمالا از یه سیستم آماده استفاده میکنید و قالبی که ازش استفاده میکنید مشکل داره، اگه اینطوره آدرس سایتتون رو بزارید در غیر این صورت کد PHP رو اما تا اونجا که من میدونم بعد از پردازش صفحه به همه ی مرورگرها خروجی یکسانی تحویل میشه؟

oxygenws
سه شنبه 10 مهر 1386, 23:08 عصر
اتفاقا کاری با خوب و بد بودن مرورگر ندارم ولی IE کد های html رو از همهء مرورگر ها بهتر نشون می ده
اگه کد بذاری بهتره !
سند؟ :)
به هر حال میشه به راحتی اثبات کرد که FX یا اپرا درصد بیشتری از HTML رو پشتیبانی می کنند :)

tabib_m
سه شنبه 10 مهر 1386, 23:31 عصر
امیدوارم باز هم بحث به برتری مرورگرها نسبت به یکدیگر منحرف نشه... :)
-------------
بهتره خروجی برنامه (کد HTML ساخته شده توسط PHP) رو اینجا بذاری، چون احتمال خطا به احتمال 99 درصد از همون کد HTML ی هست که در نتیجه به دست اومده...

موفق باشید.