PDA

View Full Version : ارسال emailاز طریق web application

c#_web
چهارشنبه 11 مهر 1386, 16:48 عصر
من با استفاده از مقاله دوست عزیزمان در مورد ارسال ایمیل اطلاعات زیادی در این مورد گرفتم فقط 2 تا سوال دارم :
1)یکی اینکه کدهای زیر را در دکمه ارسال ایمیل نوشتم ، خطا نداد ولی اطلاعات به پوشه queue رفت . علت چیست ؟ وبرای اینکه اطلاعات به دست گیرنده برسد چه کار باید بکنم؟

MailMessage mail = new MailMessage();
mail.From = new MailAddress("sender@yahoo.com", "name");
mail.To.Add("receiver@yahoo.com");
mail.Subject = "This is a test email";
mail.Body = "this is test.";
SmtpClient smtp = new SmtpClient("127.0.0.1");
smtp.DeliveryMethod = SmtpDeliveryMethod.PickupDirectoryFromIis;
try{
smtp.Send(mail);
}
catch (Exception ex)
{
Response.Write(ex.Message);
}

2) برنامه ای که من نوشته ام به صورت web application است . که برای آن setup ساخته و هر کس سی دی آنرا بگیرد میتواند آنرا نصب و از آن استفاده کند.
حالا میخواهم در برنامه ام امکان ارسال ایمیل به هر آدرس ایمیلی وجود داشته باشد.
البته با توجه به اینکه هر کسی میتواند به این نرم افزار دسترسی داشته باشد ولازم نیست که فضا یا هاستی گرفته باشد ، حالا برای اینکه در این برنامه ام امکان ارسال ایمیل باشد چه راه حلی وجود دارد؟

nazaninam
چهارشنبه 11 مهر 1386, 20:21 عصر
1 ) یاهو اجازه این کار را به شما نمی دهد ! یا یک میل سرور بر روی سیستم خودتان نصب کنید مثل Microsoft Exchange یا از یک سرور خارجی (منظورم خارج از لوکال خودتان است) استفاده کنید .
2 ) تنها راهی که به نظرم میرسه اینه که یک هاست یا سرور بگیری و به کسانی که سی دی رو بهشون میدی اجازه بدی از طریق سرور خودت ایمیل ارسال کنند .

dot_net_lover2
چهارشنبه 11 مهر 1386, 23:46 عصر
1 )
2 ) تنها راهی که به نظرم میرسه اینه که یک هاست یا سرور بگیری و به کسانی که سی دی رو بهشون میدی اجازه بدی از طریق سرور خودت ایمیل ارسال کنند .

قبلا ها با استفاده از smtp سرور های یاهو میشد ، الان زیاد اطمینان ندارم.

c#_web
شنبه 11 اسفند 1386, 15:59 عصر
من در برنامه ام همان کدهای پست قبلی را نوشته ام و میخواهم از سرور هاست شرکت که نرم افزار رویش نصب شده استفاده کنم و ارسال ایمیل کنم.
حالا در قسمت زیر SmtpClient smtp = new SmtpClient("127.0.0.1");
آیا باید به جای 127.0.0.1 آدرس هاست را بدهم ؟
چکار باید بکنم تا ایمیل ارسال شده و به پوشه queue نرود؟

c#_web
یک شنبه 12 اسفند 1386, 10:57 صبح
من در قسمت SmtpClient smtp = new SmtpClient("127.0.0.1")، آی پی هاست را نوشتم. اما باز هم هنگام اجرا خطای send email failure را داده و یا به پوشه queue میرود چکار کنم؟ لطفاً راهنمایی کنید؟