PDA

View Full Version : backup و restore فقط یک یا چند جدول نه دیتابیس

ehsan_zanganeh
پنج شنبه 12 مهر 1386, 11:28 صبح
با سلام به دوستان

می خواستم فقط از یک جدول یا چند جدول در یک دیتابیس پشتیبان بگیرم.
البته پشتیبان گیری و بازیابی از یک دیتابس رو بلدم

hamed_bostan
پنج شنبه 12 مهر 1386, 11:51 صبح
خوب مشکل کجاستپ؟ سوالت چیه؟

ehsan_zanganeh
پنج شنبه 12 مهر 1386, 13:09 عصر
خوب همین دیگه، می خوام از یک جدول توی یک دیتابیس backup بگیرم.

مرسی

hamed_bostan
پنج شنبه 12 مهر 1386, 16:00 عصر
خوب دوست من شما باید یه دیتابیس خالی داشته باشی و هر بار فقط اطلاعات و یا کلا ساختار و اطلاعاتت رو بر حسب نیاز به اون import کنی . یا هر بار با کد table خودت رو در یه بانک اکسس یا ... export و نگهداری کنی

ehsan_zanganeh
سه شنبه 17 مهر 1386, 10:34 صبح
خوب دوست من شما باید یه دیتابیس خالی داشته باشی و هر بار فقط اطلاعات و یا کلا ساختار و اطلاعاتت رو بر حسب نیاز به اون import کنی . یا هر بار با کد table خودت رو در یه بانک اکسس یا ... export و نگهداری کنی

با تشکر

ولی آیا راهی برای اینکه فقط از چند جدول backup بگیرم یا نه

مرسی

AminSobati
سه شنبه 17 مهر 1386, 15:18 عصر
احسان جان شما میتونین از یک Filegroup فایل Backup تهیه کنین و اگر جدول شما روی Filegroup خاصی باشه، میشه گفت که در حقیقت از اون جدول Backup گرفتین. اما بعید میدونم این خواسته شما باشه.
در حالت کلی باید بگم SQL Server از یک یا چند جدول خاص Backup نمیگیره. حالا علت اینکه چنین نیازی پیدا کردین چیه؟ در بعضی شرایط، کاربرها به خاطر حجم دیتابیس و حجم Backup به فکر این میافتن که از جداول خاصی Backup بگیرند. در حالیکه ویژگیهای دستور Backup امکان رو میده تا این مشکل رو برطرف کنین. فرضا Differential یا Log Backup میتونه راهگشا باشه.

ehsan_zanganeh
پنج شنبه 19 مهر 1386, 14:19 عصر
با سلام خدمت مدیر عزیز
راستش بنده یک برنامه دارم که در 34 نقطه از استان نصب می شه و هر چند وقت یکبار باید اطلاعات هر نقطه به مرکز بیاد. نمی خوام اطلاعات تمام استان در یک دیتابیس باشه که همه نقاط بتونن به اونها دسترسی داشته باشند. کل اطلاعات می خوام فقط در مرکز باشه. و همین طور می خوام اطلاعات در نقاط مختلف روی جداول مختلف باشه.
حالا اگر این حالت بوجود نیاد مجبورم از 34 دیتابیس استفاده کنم.
نظر شما در این باره چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

AminSobati
جمعه 20 مهر 1386, 20:21 عصر
امکان Replication دارین؟

ehsan_zanganeh
یک شنبه 22 مهر 1386, 15:21 عصر
ببخشید Replication یعنی چی؟؟؟