PDA

View Full Version : Editor eclips

mahtab_18
جمعه 13 مهر 1386, 16:32 عصر
سلام

می خواستم ببینم کسی اینجا از ویرایشگر ایکلیپس برای برنامه نویسی جاوا استفاده می کنه یا نه ؟
من خودم هیچ اطلاعی از نحوه استفاده این ویرایشگر ندارم . فقط شنیدم که ویرایشگر خوبی هست . املا نام ویرایشگر هم ممنکه درست نباشه .

می خوام ببینم کسی میتونه اطلاعاتی در زمینه این ویرایشگر بده ؟

Bayazee
جمعه 13 مهر 1386, 18:33 عصر
سلام
من مدتی هست استفاده می کنم و بسیار راضی بودم . کمی سنگین هست و حافظه زیادی مصرف می کنه ولی در کل راضی بودم . البته نه برای جاوا
هرگونه اطلاعاتی خواستی تو سایت رسمیش هست :
http://www.eclipse.org

hdv212
جمعه 13 مهر 1386, 22:20 عصر
به نظر شما بهترین ide واسه جاوا که به پای Viusual Studio برسه چیه ؟ منظورم از همه لحاظه مثل Ide,documents,Code Completetion, ... ؟
مرسی

saeed_Z_F
شنبه 14 مهر 1386, 07:52 صبح
به نظر شما بهترین ide واسه جاوا که به پای Viusual Studio برسه چیه ؟ منظورم از همه لحاظه مثل Ide,documents,Code Completetion, ... ؟
مرسی

سلام
به نظر من Netbeans توی IDE های جاوا از بقیه قویتره ولی Oracle Jdeveloper 11 هم خیلی قوی شده و از نظر امکانات خیلی قویه فقط مشکلش اینه که خیلی به محصولات Oracle وابستس .

rasool_brn
شنبه 14 مهر 1386, 08:26 صبح
می خواستم ببینم کسی اینجا از ویرایشگر ایکلیپس برای برنامه نویسی جاوا استفاده می کنه یا نه ؟

Eclipse ویرایشگر نیست , یه IDE که طبعا ویرایشگر هم داره , زبانای زیادیم پشتیبانی می کنه ولی خوب دلیل مشهوریتش استفاده از تکنولوژی جاواست. این IDE بیشتر به Editor شبیه تا IDE , ولی خوب امکاناتی داره که بیشتر به صورت Plugin هستند و باید خودتون بهش اضافه کنین.

فقط شنیدم که ویرایشگر خوبی هست
درست شنیدین.یکی از بهترین IDEها برای زبان جاواست , بین برنامه نویسای جاوا هم جایگاه خودشو داره . در مورد موفقیتشم فقط اینو بگم که شرکت Borland/Codegear داره IDE معروف خودش JBuilder رو به سمت Eclipse می بره.

rezaTavak
سه شنبه 17 مهر 1386, 09:06 صبح
Eclipse محیط طراحی گرافیکی هم دارد یعنی می تونه مثل VISUAL عمل کنه کافیست بسته های (plugin) مربطه را نصب کرده باشید.