PDA

View Full Version : Help ، راهنما جهت استفاده از سایت

Ali_Fallah
جمعه 13 مهر 1386, 21:43 عصر
کسانیکه به تازگی عضو سایت میشوند معمولا نحوه استفاده ازامکانات سایت را نمیدانند
بعنوان مثال چگو نگی ضمیمه کردن فایل ،عکس یا قرار دادن لینک ، کد و ...
هرچندممکنه این فکر در ذهن کسانیکه قدیمی هستند اینطور تداعی شود " آنقدر کار با برنامه راحت هست که نیاز به راهنما نیست"ولی به هرحال بنظر من شاید نیاز به این موضوع احساس شود خصوصاً برای عزیزانیکه عضو جدید هستند... شاید این مورد مثال (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=80549) خوبی باشه :متفکر:

oxygenws
جمعه 13 مهر 1386, 21:51 عصر
بسم الله، شما بنویس :)

whitehat
جمعه 13 مهر 1386, 22:31 عصر
آیا اینجا (http://barnamenevis.org/forum/faq.php?faq=vb_faq#faq_vb_board_usage) را دیده اید ؟

ostad mojtaba
یک شنبه 22 مهر 1386, 19:00 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید
اولا من کار کردن با سایت را نمی دانم .. لطفا راهنمایی کنید.
دوما : مقالات آموزشی در باره برنامه نویسی لازم دارم

Ali_Sedaghat
یک شنبه 22 مهر 1386, 22:09 عصر
با سلام
من با نرم افزاری کار می کنم که دارای بانک اطلاعاتی از نوع DAT می باشد . سؤالی که برایم پیش آمده این است که :
1- این برنامه با کدام نرم افزار برنامه نویسی نوشته شده است ؟
2- چگونه می توانم داده ها و یا ساختار فایل های بانک اطلاعاتی DAT را ببینم ؟
به عنوان مثال فایل های DBF را می توان با نرم افزار Foxpro مشاهده کرد اما فایل های بانک اطلاعاتی DAT را نمی توان با نرم افزارهای Foxpro , Access , Visual Basic & C++ & C مشاهده کرد . برای حل این مشکل چه راهی را پیشنهاد می کنید ؟
با تشکر
صداقت

vcldeveloper
یک شنبه 22 مهر 1386, 22:58 عصر
من کار کردن با سایت را نمی دانم .. لطفا راهنمایی کنید.
بر روی کلمه اینجا در پست شماره 3 کلیک کنید.

مقالات آموزشی در باره برنامه نویسی لازم دارم

با سلام
من با نرم افزاری کار می کنم که دارای بانک اطلاعاتی از نوع DAT می باشد . سؤالی که برایم پیش آمده این است که :
1- این برنامه با کدام نرم افزار برنامه نویسی نوشته شده است ؟
2- چگونه می توانم داده ها و یا ساختار فایل های بانک اطلاعاتی DAT را ببینم ؟
به عنوان مثال فایل های DBF را می توان با نرم افزار Foxpro مشاهده کرد اما فایل های بانک اطلاعاتی DAT را نمی توان با نرم افزارهای Foxpro , Access , Visual Basic & C++ & C مشاهده کرد . برای حل این مشکل چه راهی را پیشنهاد می کنید ؟
با تشکر
این بخش فقط مربوط به انتقاد و پیشنهاد از سایت برنامه نویس است. سوالات فنی را در بخش مربوط به سوال خود مطرح کنید.