PDA

View Full Version : kdimage

iranrose63
دوشنبه 16 مهر 1386, 08:58 صبح
من می خوام با kdtele یه فکس بفرستم ولی فرمت فکس حتما باید tif باشه حالا اگه من بخوام یه فایلtxt یا یه فایل doc رو فکس کنم یا یه گزارش رو که با crystalreport ایجاد کردم چه طور باید با استفاده از kdimage اونها رو به فرمت tif تبدیل کنم

In_Chan_Nafar
دوشنبه 16 مهر 1386, 09:50 صبح
دوست عزیز متاسفانه کریستال امکان Export کردن گزارش به Tif را ندارد بهتر برین سراغ Active Report نسخه دات نت اون میتونه این کار را بکنه در ضمن تا اونجایی که یادم می آید نسخه 2 اون هم این کار را می کرد.
همچنین اگه سیستم گزارش گیری تون به صورت آن لاین نیست می تونید گزارشات را توسط یک اپراتور با Microsoft Office Image.... (خلاصه یک چاپگر مجازی در Office 2003,2007) به فایل Tif تبدیل کرده و اون رو در یک مسیر خاص بگذارید و فکسش کنید
در ضمن اگه از ابزار Kdtele استفاده می کنید حتما بایتسی برای فکس استانداردهای ذیل را رعایت کنید
1- ساپورت مودم برای فکس
2- سایز کاغذ بایستی 21.95 سانت یعنی 1728 پیکسل (برای Width)
3- سایز کاغذ بایستی 29.71 سانت یعنی 2339 پیکسل (برای Height)

در ضمن اکثر ک.رک هایی که برای ابزار Kdtet موجود است البته برای نسخه OCX اون پیغام نمایش کپی رایت را بر می دارند که اگه یه تست کنی و تاریخ را 30 روز و یا یک سال جلو ببری از کار می افتن
یک پیغام برات می فرستم در مورد این ابزار اگه تونستی جوابم رو بده
موفق باشی

In_Chan_Nafar
دوشنبه 16 مهر 1386, 09:59 صبح
در ضمن اگه بخواهی یک فایل ورد و یا از این قبیل را به Tif تبدیل کنی همانطور که اشاره کردم بایستی از چاپگر Microsoft Office Document Image Writer (با نصب کامل Office برات نمایان میشه) استفاده کنی و تنظیم که که اطلاعات این چاپگر به خروجی Tif تبدیل بشه که ایراد این روش این است که شما همچنان تو برنامه ات مجبوری بگی که کاربر قسمتی از فرایند مروبط به export را (تعیین مسیر و ردن دکمه Save) را به صورت دستی انجام بدی که این خیلی بده البته من با Office Programming هم نتونستم کاری کنم (زیاد روش وقت نگذاشتم) اگه به یک راه حل منطقی رسیدی ما را هم بی نصیب نگذار
موفق باشی

iranrose63
سه شنبه 17 مهر 1386, 07:54 صبح
یعنی کسی نظری نداره من از جواب دوست عزیزمون چیزی دستگیرم نشد اگه میشه یه کم بیشتر توضیح بدید البته الان فایل های txt رو با استفاده از rich text box به kdimage می فرستم ولی مشکلم با docهمچنان باقیه