PDA

View Full Version : حق دسترسی برای یک دانلود یک فایل برای user های DataBase

amin_alexi
سه شنبه 17 مهر 1386, 10:51 صبح
با سلام
من می خوام تو Site که با ASP.NET نوشتم برای هر کاربر که در Site عضو میشه یک فایل بزارم که فقط همون شخص بتونه اون فایل رو DownLoad کنه و بقیه حق دسترسی به اون فایل رو نداشته باشند.
اگه یه رها کار به من ارائه بدید ممنون میشم
اگر نمونه کد باشه که خیلی ممنون میشم.:لبخند:

shahab_ksh
سه شنبه 17 مهر 1386, 11:09 صبح
سلام
تازه کار هستید خوش آمدید
همیشه ابتدا سرچ کنید زودتر به جواب میرسید
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=32429&highlight=SecureDownload.dll

najafzade
سه شنبه 17 مهر 1386, 11:12 صبح
:عصبانی:
با سلام
من می خوام تو Site که با ASP.NET نوشتم برای هر کاربر که در Site عضو میشه یک فایل بزارم که فقط همون شخص بتونه اون فایل رو DownLoad کنه و بقیه حق دسترسی به اون فایل رو نداشته باشند.
میتونی یه فیلد تعریف کنی و کد کاربری اون شخص رو توش بزاری و با چند خط کد بقیش رو درست کنی.:متفکر:

web developer
سه شنبه 17 مهر 1386, 12:17 عصر
با سلام

میتونی فایل رو با نام رندوم ذخیره کنی و برای هر کاربر تو یه دیتا بیس اسم فایل رو ذخیره کنی.

مثلا:
of4nd75ut9gi.zip

موفق باشید.

Nightbat
سه شنبه 17 مهر 1386, 12:46 عصر
میتونی فایل رو با نام رندوم ذخیره کنی و برای هر کاربر تو یه دیتا بیس اسم فایل رو ذخیره کنی.

مثلا:
of4nd75ut9gi.zip

موفق باشید.
چرا قضیه رو سختش می کنی،‌ می تونی فایل رو به اسم Username یا هر چیز یونیک دیگه مربوط به کاربر ذخیره کنی