PDA

View Full Version : مشکل با session

ArtCom
سه شنبه 17 مهر 1386, 13:33 عصر
سلام. من یه سایت رو upload کردم که به صورت local درست کار میکنه. ولی به صورت online جاهایی که از session استفاده کردم دچار مشکل میشه. ,وقتی phpinfo رو call کردم session.auto_start هم local value و هم master value رو off نشون میده. با اضافه کردن این کد
ini_set('session.auto_start','on');
local value اونو on کردم و بعد توی .htaccess این کد رو اضافه کردم .

<IfModule mod_php5.c>
php_value magic_quotes_gpc 0
php_value register_globals 0
php_value session.auto_start 1
</IfModule>

ولی مشکلم حل نشد.یعنی master value هنوز off هست. باید چیکار کنم.؟؟
متشکرم.

oxygenws
سه شنبه 17 مهر 1386, 13:52 عصر
چرا میخوای این کار رو بکنی؟؟
به نظرم کلا صورت مساله ات مشکل داره.

ArtCom
سه شنبه 17 مهر 1386, 13:59 عصر
خوب من تنها تفاوتی که توی phpinfo وب سایت و localhost احساس کردم همین بود. گفتم شاید اشتباه از این باشه. در واقع مشکل من اینه که وقتی session ها رو مقدار دهی میکنم با refres شدن صفحه اونا از بین میرن. واضح تر اینکه من بعد از login یه سری اطلاعات رو توی session میریزم. و redirect به صفحه مورد نظر می کنم و حالا میخوام اطاعاتو نمایش بدم ولی session خالیه.؟؟؟؟

oxygenws
سه شنبه 17 مهر 1386, 14:07 عصر
خوب متن خطا چیه؟!

ArtCom
سه شنبه 17 مهر 1386, 14:10 عصر
خوب خطا نداره فقط null چاپ میکنه. و اینکه وقتی قبل از redirect شدن چاپ میکنم session و درست نماش میده ولی بعدش نه.هیچی نمایش نمیده.

cybercoder
سه شنبه 17 مهر 1386, 16:19 عصر
اینکه وقتی قبل از redirect شدن چاپ میکنم session و درست نماش میده ولی بعدش نه.هیچی نمایش نمیده.

دلیلش اینه که PHP که نمی دونه تو الان داری از کدوم Session استفاده می کنی. باید توسط Session_name و Session_start در هر صفحه تعیین کنی که کدوم Session باید فعال باشه.

موفق باشی.

oxygenws
سه شنبه 17 مهر 1386, 20:14 عصر
session_name که *لازم* نیست.

کد برنامه ات رو اینجا بذار تا بشه گفت مشکل چیه.
با چیزایی که من فهمیدم، اشکال برنامه ربطی به چیزی که تو حدس زدی نداره.

musiox
سه شنبه 17 مهر 1386, 22:56 عصر
خوب خطا نداره فقط null چاپ میکنه. و اینکه وقتی قبل از redirect شدن چاپ میکنم session و درست نماش میده ولی بعدش نه.هیچی نمایش نمیده.

خب قبل از ریدایرکت مقدار دهی کردی که چاپ می کنه . آیدی سشن رو چاپ کن ببین آیدی داره یا نه ؟
تنظیمات کوکیتو چک کن ببین enable هست یا نه. اگه نبود مقدار session.use_trans_sid هم اگه صفر بود , مسلمه که نباید چیزی نمایش بده چون آیدی شسن به سرور بر گردونده نمی شه .

cybercoder
چهارشنبه 18 مهر 1386, 11:33 صبح
session_name که *لازم* نیست.

منم که نگفتم لازمه. برای سردرگم نشدن خوبه.

ملا لغتی نشو