PDA

View Full Version : Timer

babak23
سه شنبه 17 مهر 1386, 15:10 عصر
من یک برنامه دارم به اسم مجوز اضافه کاری روزانه
در یکی از فرم هایی برنامه کاربر باید شروع زمان اضافه کاری و پایان اون را وارد کنه

همون طور که
در صفحه data time properteis ویندوز در قسمت Time یک چک باکس وجود داره که می شه زمان را تعقیر داد

من یه کامپوننت می خوام شبیه Timer ویندوز که زمان را در برنامه نشون بده و بشه تعقییرش داد دقیقا مثل مورد بالا
من میخوام برنامم همچنیین قابلیتی را داشته باشه؟

نیازمند یاری سبزتان هستیم

hassan razavi
سه شنبه 17 مهر 1386, 15:22 عصر
ابتدایی ترین راهش استفاده از 3 عدد NumericUpDown در کنار همه یکی ساعت و دیگری دقیقه و آخریش هم ثانیه

babak23
سه شنبه 17 مهر 1386, 15:30 عصر
ابتدایی ترین راهش استفاده از 3 عدد NumericUpDown در کنار همه یکی ساعت و دیگری دقیقه و آخریش هم ثانیه

این مورد را میدونم میخواستم بدونم کامپوننتی مثل مورد ویندوز وجود نداره؟

babak23
سه شنبه 17 مهر 1386, 17:34 عصر
آقا خواهشن اگه کسی کامپوننتی در این مورد داره یا اطلاعایی داره در اختیار ما هم قرار بده

babak23
چهارشنبه 18 مهر 1386, 07:54 صبح
من همچننان منتظر جواب هستند . یعنی یه همچنیین کامپوننتی وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iranrose63
چهارشنبه 18 مهر 1386, 08:48 صبح
ایجاد یه همچین چیزی کار سختی نیست من حدود یک سال پیش یه همچین چیزی ایجاد کردم البته الان نمی دونم دارمش یا نه ولی تا اونجایی که یادمه با استفاده از سه تا textbox و دوتا label و دوتا button میشه با یه کم وقت گذاشتن یه usercontrol برای این کار طراحی کرد ساعت آنالوگ هم که تا بخوای با سورس تو اینترنت ریخته

mohammad272005
پنج شنبه 19 مهر 1386, 00:32 صبح
شاید با MaskedTextBox بشه یه کارایی کرد. کار باهاش راحته. امتحان کن.

hassan razavi
جمعه 27 مهر 1386, 20:09 عصر
از DateTimePicker استفاده کنید و خاصیت ShowUpDownd را True کنید و خاصیت Format را هم Custom کنید و خاصیت CustomFormat را هم بصورت yyyy/mm/dd hh:mm:ss کنید

babak23
شنبه 28 مهر 1386, 07:55 صبح
ممنون از راهنمایی راستش دیگه نا امید شده بودم چون مدت زمان طولانی بود که از ایجاد تایپیک گذشته بود و به جواب نرسیده بود