PDA

View Full Version : خطا زمان اجرای webPage، بیرون از VS

hdv212
جمعه 20 مهر 1386, 17:06 عصر
سلام
من نمیدونم چرا سایت رو که از iis اجرا میکنم، بهم پیغام خطا میده، اینم پیغامش :

Server Error in '/' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

Configuration Error
Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.

Parser Error Message: It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS.

Source Error:

Line 41: </pages>
Line 42:
Line 43: <authentication mode="Windows"/>
Line 44: </system.web>
Line 45: </configuration>
من تا حالا نتونستم وب سایت های آماده یا starter kit ها رو روی سیستم خودم و خارج از ویژوال استودیو اجرا کنم، میشه بگین چه تنظیماتی رو باید انجام بدم تا این پیغام رو نده ؟ مرسی

RezaKia
جمعه 20 مهر 1386, 23:23 عصر
Parser Error Message: It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS.

سلام،
لطفا به متن پیغام خطا توجه بیشتری داشته باشید؛ چون ممکنه حاوی راهنمایی و یا اشاره ای به محل وقوع خطا داشته باشه. این طوری نیازی به سئوال پرسیدن و منتظر شدن برای پاسخ نخواهید بود.

بهرحال؛
ابن خطا وقتی رخ میده که شما دارید از امکاناتی در سایت استفاده میکنید که نیاز دارند در یک پروسه مستقل اجرا بشن ولی شما محل و نوع آن را معین نکرده اید.

برای این کار در IIS روی نام شاخه حاوی فایلهای سایت کلیک راست کرده آخرین گزینه «Properties» را انتخاب و از زبانه Directory گزینه Create Application را انتخاب کنید. سپس دکمه OK را زده و مجددا سایت را اجرا کنید.

خواهید دید که مشکل حل شده است.

موفق باشید.

behrooz
دوشنبه 17 دی 1386, 00:03 صبح
روی هاست چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟