PDA

View Full Version : پروفایل یا ...

nima_dir
شنبه 21 مهر 1386, 13:36 عصر
سلام دوستان عزیز
عیدتون مبارک
یه سوال از دوستانی که تجارب زیادی در برنامه نویسی دارن داشتم.
اگه شما بخواین یه فرم لاگین با تمام متعلقاتش طراحی کنین از کامپوننتهای خود دات نت استفاده کنم یا اینکه خودم بیام تمامش رو طراحی کنم و مثلا دکمه لاگین بذارمو تست کنم تو دی بی این یوزر نیم و پسورد ولید هست یا نه و قص علی هذا . یکی از دوستان من که برنامه نویس خوبی هستند میگن که سعی کن خودت این کارها رو انجام بدی تا بدونی چه خبره.
حالا از دوستان میخوام که نظرشون رو بگن تا با تجربیاتشون اشنا بشیم.
بسیار بسیار سپاسگذار

abadanboy
شنبه 21 مهر 1386, 13:55 عصر
1- هر کسی یه نظری داره
2- این سوال 50000 بار پرسیده شده جستجو کن تا به نتیجه برسی حتی یه همه پرسی راجب این موضوع وجود داره

جستجو جستجو جستجو لطفاً

nima_dir
شنبه 21 مهر 1386, 14:13 عصر
سلام دوست عزیز
ممنون از جوابتون اما قبل از متهم شدن باید بگم که سرچ کرده بودم توی سایت اما مثلا یکی گفته بود استفاده کنین و یکی دیگه گفته بود نه ولی دلایلشون رو مطرح نکرده بودن. خوب مهم اون دلایله ممکنه یه کاربر در کار با ممبر شیپ ممکنه به مشکل خورده باشه و یا ... .
خوب من ممنون میشم اگه دوستان نظرشون رو با دلایلشون مطرح کنن
بسیار سپاسگزار

hamed_bostan
شنبه 21 مهر 1386, 14:49 عصر
دوست من همونطور که abadanboy (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=45359) گفتن این موضوع خیلی مطرح شده و فکر کنم تاپطک هایی هم که بابتش هست نسبتا خیلی کامله اما خوب به طور خلاصه اگه میخوای روی تمام قسمتها به صورت کامل کنترل داشته باشی و بتونی هر کاری دلت میخواد بدون محدودیت انجام بدی کد نویسی کن واگرنه اگه فقط قصد راه افتادن کار توی یه قالب خاصه از همون mmebership استفاده کن.
membership دات نت خیلی خفنه اما بعضی مواقع بدجور دردسر ساز
موفق باشی

nima_dir
شنبه 21 مهر 1386, 17:11 عصر
حامد عزیز از پاسختون ممنون
خوب عزیزم فرمودید دردسر سازه کاش میگفتید کجاها تا نتیجه بگیریم مشکل از کجاست
ممنون

hamed_bostan
شنبه 21 مهر 1386, 21:47 عصر
اولا محدودیت خودش یه نوع دردسر بزرگه دوم یه سرچ بکن 1000 تا تاپیک میبینی که مشکلات memebrship و profile توش مطرح شده