PDA

View Full Version : تغییر اندازه فونت ها از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگه

ll_anis_ll
شنبه 21 مهر 1386, 13:57 عصر
سلام.میشه یکی به من یک کمک فوری بکنه؟من وقتی پروژه ام رو design می کنم از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگه انتقال می دم labelهام فونتاشون تغییر می کنه؟چه جوری می تونم اونها رو ثابت کنم که بزرگ و کوچیک نشند و طراحیم رو بهم نریزند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

PC2st
شنبه 21 مهر 1386, 22:23 عصر
اگر میخواید که اینها به سیستم عامل بستگی نداشته باشه، خودتون نوع و اندازه فونت رو مشخص کنید از طریق خاصیت Font.

RED-C0DE
شنبه 21 مهر 1386, 23:17 عصر
و مطمئن بشین که فونتی که انتخاب کردین توی کامپیوتر خودتون، توی کامپیوتری که می خواین اونجا ببرین هم نصب باشه و یا نصبش کنید...

hassan razavi
یک شنبه 22 مهر 1386, 00:12 صبح
حتما فونتی را که در طراحی استفاده کردید رو در کامپیوترهای دیگه نصب کنید . اینجوری مشکلتون حل میشه

اَرژنگ
یک شنبه 22 مهر 1386, 02:32 صبح
و این را هم در نظر داشته باشید که کاربر شاید از فونتی که شما انتخواب کردید خوشش نیاد، اگر فونت را بنا بر سیستم کاربر عوض میشه حسنش اینه است که کاربر میتواند فونت را خودش انتخواب کند. به جایه اینکه فونت دلخواه خودتان را با میخ‌بکوبید به فکر اینکه کاربر دلش چی میخواهد هم باشید.

PC2st
یک شنبه 22 مهر 1386, 18:28 عصر
و این را هم در نظر داشته باشید که کاربر شاید از فونتی که شما انتخواب کردید خوشش نیاد، اگر فونت را بنا بر سیستم کاربر عوض میشه حسنش اینه است که کاربر میتواند فونت را خودش انتخواب کند. به جایه اینکه فونت دلخواه خودتان را با میخ‌بکوبید به فکر اینکه کاربر دلش چی میخواهد هم باشید.
شدیدا" موافقم :-)