PDA

View Full Version : استفاده از user control در برنامه

ali.jyan
شنبه 21 مهر 1386, 22:01 عصر
سلام دوستان
به نظر شما در مورد اینکه در یک پروژه تقریبا متوسط چطوره یک فرم اصلی داشته باشیم و سایر فرمها را با استفاده از user control طراحی کنیم و در فرم اصلی نمایش دهیم چیه

mohy_heidari
پنج شنبه 08 آذر 1386, 14:53 عصر
بیشتر بستگی به نوع نرم افزاری هست که طراحی میکنید اما در کل این کار از استاندارد بودن نرم افزار کاهش میده و همچنین اگه نرم افزار پیچیده بشه باعث مشکل بارگزاری ندم افزار میشه.

پیشنهاد میکنم پروژه خودتون رو به صورت چند تیکه و با استفاده از DLL ها بنویسید.

Microsoft.net
چهارشنبه 14 آذر 1386, 21:56 عصر
بیشتر بستگی به نوع نرم افزاری هست که طراحی میکنید اما در کل این کار از استاندارد بودن نرم افزار کاهش میده و همچنین اگه نرم افزار پیچیده بشه باعث مشکل بارگزاری ندم افزار میشه.

پیشنهاد میکنم پروژه خودتون رو به صورت چند تیکه و با استفاده از DLL ها بنویسید.

دوست عزیز پیشنهاد میکنم مطالعات خودتون رو در مورد Pattern های جدید که توسط شرکت های معروف ارایه میشه بیشتر کنید

استفاده از UserControl و بکار گیری اون در UI یکی از Pattern های شرکت سان هست که پیشنهاد میکنم حتما در موردش تحقیق کنید چون مزایای بسیاری داره

فقط باید UserControl شما چند ویژگی اولیه داشته باشه از جمله این که پشت UserControl کدی نوشته نشه یا اینکه به صورت مشتقیم object های درونش مورد استفاده قرار نگیرند . پیشنهادی که دارم اینه که در مورد WPF (ویندوز پرزنتیشین فاندیشن)که در vs2008 ارایه شده تحقیق کنید