PDA

View Full Version : مشکل با دلفی 7

Valadi
یک شنبه 22 مهر 1386, 10:10 صبح
هنگام F9 را برای اجرای برنامه می زنم 3 تا پیام خطا ظاهر می شود تا بحالا این مشکل را نداشتم
علت چیست ؟

Rocker
یک شنبه 22 مهر 1386, 12:11 عصر
پیشنهاد میکنک دلفی را یه بار کامل پاک کنی و دباره نصب کنی به همراه کامپوننتهایی که به کاربردی.
من هم تجربه ی اینجور پیغم خطاهای عجیب و غریب رو داشته ام اما وقتی حل نشد مجبور می شدم دلفی رو مجددا نصب کنم.
اگر با نصب دلفی هم مشکلت حا نشد پس حتما کدهات مشکل دارن.
شرمنده بیشتر از این نتونشتم کمکت کنم.
موفق باشی.

Valadi
یک شنبه 22 مهر 1386, 12:56 عصر
ممنون
اما حتما راهی هست برای حل مشکل
دوستان علت این پیام چی هست؟
برای حل باید چه کار کرد؟

Rocker
یک شنبه 22 مهر 1386, 12:58 عصر
بهتر نیست در مورد خوده برنامتون یه کم توضیح بدید شاید برنامه ای که شما نوشته اید یه برنامه خاص باشه.

Valadi
یک شنبه 22 مهر 1386, 13:07 عصر
بهتر نیست در مورد خوده برنامتون یه کم توضیح بدی
برنامه ای من نوشتم یک قفل نرم افزاری که با 2 لایه امنیتی کار می کند که از یک الگوریتم خاصی ریاضیات گسسته استفاده می کند و اطلاعات سخت افزاری سیستم را می گیرد و یک کد 16 کاراکتر (عدد و حروف) می سازد و برای فعالسازی یک کد 26 کاراکتری نیاز دارد

Rocker
یک شنبه 22 مهر 1386, 13:11 عصر
دوست عزیز من برای هر کدام از این پیغام ها براتون یه راه حل پیشنهاد میکنم:

Error Setting Exception Debug Hook
هر موقع این پیغام را دیدید شما فقط این دیالوگ را کنسل کنید و بعد کلید Ctrl+F2 را بزنید تا برنامه ریست بشه سپس برنامه را build all کنید و مجداد برنامه را اجرا کنید.

Rocker
یک شنبه 22 مهر 1386, 13:27 عصر
را حل برای پیغام:
the application failed to initialize propertly
با استفاده از یک نام کاربری که آدمین که دسترسی کامل به سیتم دارد وارد سیستم شوید.Comand prompt را باز کنید(starr>run>cmd)
و این دستور را تایپ کنید.

CACLS <full-path-to-file> /E /G BUILTIN\Users:R
در اینجا <full-path-to-file> یک نام و مسیر کامل از فایل Runtime و یا دیگر کامپوننتهایی است که برنامه باید به آنها دسترسی داشته باشد.
اگه شما هنوز تمام خصوصیات فایل مورد دار را نمیدونید تلاش کنید تا بتونید به همه ی کاربران اجازه ی دسنرسی به فایل های ocx و dll را بدهید منظورم اونهایی هست که تو پوشه system32 هستن.

CACLS %systemroot%\System32\*.dll /E /G BUILTIN\Users:R
CACLS %systemroot%\System32\*.ocx /E /G BUILTIN\Users:R

cybercoder
یک شنبه 22 مهر 1386, 13:28 عصر
با نصب مجدد دلفی مشکلی حل نمی شه.
دو حالت باعث این مشکل می شه
1- فایروالی رو سیستمت داشته باشی
2- فایل Exe یا Dll ت خراب باشه

بعضی از فایروال ها مثل Kerio چون جلوی حملات CodeInjection رو می گیرن این مسئله پیش میاد.

موفق باشید.

Rocker
یک شنبه 22 مهر 1386, 13:40 عصر
راه حل برای پیغام:
internal error thr-405
شما فایل BORDBK70.DLL را مجددا کپی کن.
برنامتون رو درون یه فایل exe دیگه که بدون هیچ مشکلی کار میکنه و زبانش هم دلفی هست و فقط شامل یک فرم هست Build all کنید.
گاهی وقتها این پیغام به فایل MSJAVA.DLL هم مربوط میشه یه سری یهش بزنیدو
ولی در کل این بنده ی حقیر ایرار کار شما رو در فایلهای ocx و dll هاتون میبینم و راه حل نهایی من همون نصب مجدد دلفی است.
موفق باشید.

SYNDROME
یک شنبه 22 مهر 1386, 14:05 عصر
با سلام
پس از اجرای چه دستور و یا چه کامپونتی پیغامها نمایش داده می شود؟(با Break Point چک کنید)
موفقباشید