PDA

View Full Version : مشکل SUB7 با PC CILLIN2002 یا .........

Cyrix
شنبه 24 خرداد 1382, 22:26 عصر
سلام دوستان عزیز
من داخل سیستم خود چند ماه قبل برنامه SUB7 با ver2.2 را نصب کردم ولی چند وقت پیش
که ضد ویروس PC CILLIN2002 را install کردم پنجره ای باز گردید و ضد ویروس فوق آلارم داد
که فایل Client.exe آلوده به ویروس می باشد وحتی نام ویروس را که چند رقم کد بود را نشان
داده و خودش بلافاصله آن و همچنین فایلهای sin.exe و Editserver.exe را پاک نمود. :cry:
حالا سئوال من اینه که آیا چنین اتفاقی طبیعیه یعنی از خاصیت ضد ویروسه یا اینکه برنامه SUB7
من از اول آلوده بوده. :?:

Dracula
شنبه 24 خرداد 1382, 22:34 عصر
دوست عزیز این امر طبیعیه

چرا ؟

چون Sub 7 شناخته شده هستش .

موفق باشی .

sayana
شنبه 24 خرداد 1382, 23:52 عصر
یا اینکه برنامه SUB7من از اول آلوده بوده. :?:

دوست عزیز اگر منظور شما از آلوده بودن اینست که برنامه ساب سونی که شما روی سیستم خود اینستال کرده اید آلوده به یک ویروس بوده باید بگم همه آنتی ویروس ها به خود برنامه ساب سون به چشم یک ویروس یا چیزی شبیه آن نگاه می کنند ! این امر هم کاملا طبیعیست چون در واقع هم همین طور است . آنتی ویروس ها و فایروال ها برای محافظت از ویروس ها و ترویان ها و حملات هکری و سرقت اطلاعات روی سیستم نصب می شوند . پس برای ممانعت از بروز چنین مشکلی در صورتی که هنوز تمایل به داشتن ساب سون روی سیستم خود دارید یا باید آنتی ویروس خود را از سیستم پاک کنید یا اگر تمایل به داشتن هر دو به صورت هم زمان دارید ، هر زمان که آنتی ویروس error به خاطر وجود ساب سون داد آن را Ignore کنید و به هنگام کار با ساب سون آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید و نیز از چک کردن فولدری که ساب سون در آن وجود دارد توسط آنتی ویروس بپرهیزید.

موفق باشید

Cyrix
یک شنبه 25 خرداد 1382, 02:35 صبح
دوستان عزیز از راهنمایی شما متشکرم :D

Cyrix
یک شنبه 25 خرداد 1382, 02:37 صبح
دوستان عزیز از راهنمائی شما متشکرم
:D

Siavash_amature
دوشنبه 02 تیر 1382, 21:35 عصر
سلام
ویروس کش ها تروجانها را بعنوان ویروسهای Backdoor میشناسن .
بهتره اونا روی cd نگه داری و موقع استفاده از ساب سون ویروس یاب خودتا غیر فعال کنی :wink: