PDA

View Full Version : پیشنهاد

saeed razaee
دوشنبه 23 مهر 1386, 16:32 عصر
با سلام
من می خواستم یک پیشنهاد بدهم خدمت دوستان عزیز و نظر خواهی کنم ببینم آیا کسی مایل هست شماره تلفن همراه در اختیار دیگر دوستان قرار دهد که در مواقع ضروری که وقت کمی داریم بتوان از دانش و تجربیات دوستان بهره مند شد. لطفا نظرات خود را بنویسید. با تشکر

SYNDROME
دوشنبه 23 مهر 1386, 17:06 عصر
با سلام

با سلام
من می خواستم یک پیشنهاد بدهم خدمت دوستان عزیز و نظر خواهی کنم ببینم آیا کسی مایل هست شماره تلفن همراه در اختیار دیگر دوستان قرار دهد که در مواقع ضروری که وقت کمی داریم بتوان از دانش و تجربیات دوستان بهره مند شد. لطفا نظرات خود را بنویسید. با تشکر
فکر نکنم موضوعی که شما در این قسمت مطرح کردید به Access مربوط باشد.
ولی فکر نکنم کسی ندیده و نشناخته شماره خود را در اختیار دیگران قرار دهد مگر اینکه چند وقتی در سایت با هم آشنا شده باشند.
موفق باشید

saeed razaee
دوشنبه 23 مهر 1386, 17:17 عصر
دوست عزیز بد فکر نکنید.من هم منظورم این است که هرکس در مورد access سوال دارد تماس بگیرد مثلا خود من به صورت شرکتی کار می کنم و شماره خود را حتی در نیازمندیهای روزنامه پایین همه تبلیغاتم قرار داده ام و هیچ مشکلی ندارد.این در حالی است که من هیچ یک از تماس گیرنده ها را نمی شناسم و شماره در اختیار عموم می باشد .

hrj1981
دوشنبه 23 مهر 1386, 19:31 عصر
این که شد تبلیغات دوست عزیز

SYNDROME
دوشنبه 23 مهر 1386, 21:34 عصر
اولاً : همانجوری که دوستمان هم در بالا اشاره کرد.عکسی که شما استفاده کردید تبلیغ بوده و بر خلاف قوانین سایت است.(بهتر است هر چه سریعتر عکس را بردارید)
دوماً : من و همه دوستان هم برای فروش نرم افزار و یا . . . شمارهایمان را می دهیم.
سوماً : با تماس گرفتن و انتقال اطلاعات فقط یک یا دو طرف سود می برند ولی انتقال اطلاعات در پستها موجب می شود همه دوستان چه در حال حاضر و چه سالهای دیگر که در سایت عضو می شوند استفاده می کنند.
موفق باشید

صبا9841
دوشنبه 23 مهر 1386, 21:45 عصر
ولی فکر نکنم کسی ندیده و نشناخته شماره خود را در اختیار دیگران قرار دهد مگر اینکه چند وقتی در سایت با هم آشنا شده باشند.
موفق باشید

این میتونه منطقی باشه یعنی تبلیغ نمیشه ولی میمونه رعایت تبادل اطلاعات به دیگران (بعبارتی ذکات علم)

ramin_xp
شنبه 24 آذر 1386, 12:50 عصر
من اگرچه اطلاعات کافی ووافی ندارم ولی یه برنامه حسابداری نوشتم که بیرون هم فروختم اینم بگم اظهار فضل نمیکنم ولی اکسسو خودم یاد گرفتمو بس وبا طرح تبادل شماره موافقم اینم شماره هام
021-33272891و09124852355البته خدمت سایر دوستان مخالف جسارت نباشه

ramin_xp
شنبه 24 آذر 1386, 12:58 عصر
با سلام
من کاملا موافقم اگر بتونم گره ازمشکلات کسی بازکنم 0
021-33272891
09124852355

lililili
شنبه 24 آذر 1386, 14:47 عصر
سلام
من هم با این پیشنهاد کاملا موافقم . و شماره را در موبایلم ثبت کردم البته با اجازه شما

تشکر از تحمل بی دریغ و لطف شما دوست مهربان .

انگوران
شنبه 24 آذر 1386, 15:22 عصر
البته فکر می کنم بهتر این باشه افرادی که مایلند شماره تماس همدیگه رو داشته باشن از طریق ارسال پیام خصوصی این کار رو انجام بدن و شخص مخاطب نیز در صورت صلاحدید شماره خودشو در اختیار متقاضی قرار بده .