PDA

View Full Version : مشکل در UPLOADکردن سایت

zahra_zapata
پنج شنبه 26 مهر 1386, 05:23 صبح
سلام
یه سوال در مورد upload کردن سایت داشتم.
یه سایت تبلیغاتی که در ASP.NET پیاده سازی شده و شامل کلی عکس هست ودر این سایت از کدهای JAVASCRIPT هم استفاده شده.حالا مشکل من اینه که زمانی که سایت UPLOAD می شه،از بین این همه عکسی که گذاشتم، فقط یکی نمایش داده می شه و از طرفی هم حتی عکس هایی هم که با کد JAVASCRIPTنمایش داده می شدند،نمایش داده نمی شن.به نظر شما مشکل چیه.مشکل از ASP.NET یا...؟به صورت LOCAL همه چی درسته.
اگه من فرمت صفحاتمو ببرم تو HTML،مشکل حل می شه؟
لطفا کمکم کنید.مراحل UPLOAD کردن سایت؟

Identifier
پنج شنبه 26 مهر 1386, 06:39 صبح
بک فایل خالی با نام WebResource.axd ایجاد کنید و در root سایت کپی کنید.

موفق باشید.

zahra_zapata
پنج شنبه 26 مهر 1386, 14:53 عصر

موفق باشید.
فولدر خالی را کپی کنم؟

mehrdad201
جمعه 27 مهر 1386, 13:57 عصر

موفق باشید.

میشه توضیح بدید وقتی این کار رو انجام میدیم چه اتفاقی می افته ؟!؟!!؟

Identifier
شنبه 28 مهر 1386, 06:37 صبح
فولدر خالی را کپی کنم؟
فایل فاقد محتوا نه فولدر.

موفق باشید.

zahra_zapata
شنبه 28 مهر 1386, 19:53 عصر
سلام
واقعیت اینه که این سایت به پیشنهاد یکی طراحی شده(البته نمونه اولیه اش). به صورت local همه چی درست بوده ولی وقتی طرف upload کرده،عکس ها به جز یکی، تو صفحه نیومدن.)البته upload رو هم بعدا انجام داده.من user و password رو گرفتم و دیدم که اصلا هیچ کدوم از عکس ها به جز یکی upload نشده.البته من نتونستم بقیه عکس ها رو upload کنم. چون readonlyاست.با این که user و pass رو دادن ولی من هیچ دسترسی ندارم.به نظرتون چه جور می شه مشکل رو برطرف کرد؟
قابل ذکر ه که بگم من سایت رو در geocities امتحان کردم و همه چی کار کرد.

Identifier
یک شنبه 29 مهر 1386, 06:37 صبح
اگر javascript های شما به درستی کار نمیکرد مورد فوق جوابگو بود اما الان شرایط متفاوت است و باید با میزبان مربوطه تماس بگیری.

zahra_zapata
یک شنبه 29 مهر 1386, 17:30 عصر
اگر javascript های شما به درستی کار نمیکرد مورد فوق جوابگو بود اما الان شرایط متفاوت است و باید با میزبان مربوطه تماس بگیری.

همه ی موارد بالا به طرف مقابل گفته شده ولی اصرار بر این داره که من به شما user و pass رو درست دادم.حتی زیر بار این نمی رفت که درست upload نکرده.حالا من به طرف مقابلم چی بگم.نمی دونم حس می کنم می خواسته یه جورایی بپیچونه.لطفا راهنماییم کنید.