PDA

View Full Version : کاپی ازبانک اطلاعاتی MySQL

tanha2007
پنج شنبه 26 مهر 1386, 08:53 صبح
سلام.
من بانک اطلاعاتی خودراکاپی گرفته یک جای دیگر پست میکنم، ولی بعدا که آنرااز آنجا دوباره به جای اولش پست میکنم کارنمیکند، پیام میدهد که جداول بانک موجود نیست...من باید چگونه یک کاپی از بانک اطلاعاتی خودداشته باشم تادرصورت نیاز از آن استفاده نمایم؟؟؟

moohssenn
شنبه 28 مهر 1386, 19:10 عصر
ببین دوست عزیز, اولا غیر ممکنه شما از بانکی کپی یا BackUp بگیری و بعد که دوباره برگردی جدولت از بین رفته باشه . حتما اشکال از اونجاست که شما وقتی BackUp تهیه میکنید این کارو برروی ساختار و اطلاعات انجام میدید . اگر میخواهید دوباره اطلاعاتتون بازگردانید یا اینکه پشتیبان جداگانه از ساختار و اطلاعات بگیرید یا اینکه از دستورات sql استفاده کنید مثلا :

DROP TABLE IF EXISTS `TableName`;
CREATE TABLE `TableName` (.....

این یه روشه و روشهای دیگری هم وجود داره

cybercoder
شنبه 05 آبان 1386, 10:08 صبح
از Interface های موجود برای Mysql مثل PHPMYADMIN یا اگر کاربر ویندوز هستی MySql Administrator استفاده کن. امکاناتی برای Backup گیری دارند معمولا.

موفق باشی

reza_rad
شنبه 05 آبان 1386, 18:03 عصر
من بانک اطلاعاتی خودراکاپی گرفته یک جای دیگر پست میکنم، ولی بعدا که آنرااز آنجا دوباره به جای اولش پست میکنم کارنمیکند، پیام میدهد که جداول بانک موجود نیست...من باید چگونه یک کاپی از بانک اطلاعاتی خودداشته باشم تادرصورت نیاز از آن استفاده نمایم؟؟؟
آیا شما در خلال کپی کردن فایلها سرویس MySql را روی سیستمتون Stop می کنید؟

ضمن اینکه برای بکاپ گرفتن از دیتابیس MySql می تونی از این کامند استفاده کنی:

mysqldump --tab=/path/to/some/dir --opt db_name

منبع:
http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/backup.html

scorpion_man
دوشنبه 19 آذر 1386, 01:19 صبح
با سلام به دوستان بهترین راه استفاده از mysql administrator هست که اولا یه محط گرافیکی و بسیار راحتی رو داره و ثانیا تا حالا مشکلی نداشته البته انواع مختلفی back up وجود داره که هر کدوم کار خاصی میکنن که بهتره از complete backup استفاده بکنید موفق باشید