PDA

View Full Version : مشکل در نصب نرم افزار نوشته شده

kmotavali
پنج شنبه 26 مهر 1386, 13:52 عصر
دوستان سلام
من یه نرم افزار نوشتم که در اون از یه فرم MDIاستفاده کردم که منوهای اون Right to Left تنظیم شده اما بعد از نصب منو ها حالت عادی یعنی از چپ به راست نمایش داده میشوند . البته لازم به ذکره که همون ورژن ویندوزی که در طراحی استفاده شده بر روی سیستم جدید هم نصب کردم اما بازم تفاوتی نداشت.
مشکل دوم هم برمیگرده به کریستال ریپورت 10 که گزارشارو با اون طراحی کردم اما بعد از نصب نمایش داده نمیشه و ارور میگیره (TLV Record) من از دو تا dll بیشتر استفاده نکردم که هردوتای اونا رو تو پکیجم گذاشتم .
اگه لطف کنین و راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

vahidm
پنج شنبه 26 مهر 1386, 14:43 عصر
دوست عزیز در مورد Right to Left کردن فرمت که بعداً درست نمایش نمیده باید بگم که در قسمت load فرمت بنویس
MDI Form.Right to Left =Trueهر وقت فرم بالا می آید مجبوره فرم رو
Right to Left کنه
امیدوارم مشکلت حل بشه

vahidm
پنج شنبه 26 مهر 1386, 14:44 عصر
البته تصحیح می کنم تو قسمت load فرمت بنویس MDI Form.Right to Left =True

saeen
پنج شنبه 26 مهر 1386, 18:15 عصر
برای منوها این فایل را هم پکیج کن VBAME.DLL
در مورد کریستال ریپورت اسم dll ها که میگی بنویس . کریستال ریپورت برای نمایش و ارتباط با پایگاه داده به بیش از دو فایل نیاز داره
(ضمنا تا اونجایی که من میدونم VB6 تا کریستال ریپورت 9 را خوب پشتیبانی میکنه.)
با کدوم نرم افزار install درست کردی؟

kmotavali
جمعه 27 مهر 1386, 10:15 صبح
سلام دوست عزیز از راهنماییتون ممنونم
من sertupرو با InstallShield v10.5 ساختم . از کریستال 10 برای گزارشاتم استفاده کردم

saeen
جمعه 27 مهر 1386, 23:41 عصر
Installshield توی قسمت کامپوننتش پک مخصوص کریستال ریپورت را داره اونا به setup برنامت اضافه کن.

kmotavali
شنبه 28 مهر 1386, 05:21 صبح
همین کارم کردم اما جواب نداد حالا دارم گزارشارو با کریستال ریپورت 7 درست میکنم ببینم درست میشه

ebrahimhoze
شنبه 28 مهر 1386, 07:18 صبح
از ورژن 12 Installshield استفاده کن

kmotavali
یک شنبه 29 مهر 1386, 11:03 صبح
متاسفانه کامل اونو پیدا نکردم

ali_habibi1384
یک شنبه 29 مهر 1386, 18:24 عصر
mdiform چیه و به چه درد می خوره؟

ebrahimhoze
یک شنبه 29 مهر 1386, 19:31 عصر
ali_habibi1384 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=48789) عزیز این فرم پدر هستش که داخل اون فرمهای فرزند به نمایش در میان برای اینکه خوب متوجه بشی که این فرم چیه از منوی project گزینه add mdi form رو انخاب کن یک فرم پدر به برنامه اضافه میشه بعد از این کار یک فرم استاندارد ایجاد کن و خاصیت mdichild فرم را برابر با tru قرار بده و در فرم لود mdi فرم خود را فراخوانی کن و نتیجه کار خود را مشاهده کن
در پایان یه کمی کتاب هم مطالعه کن