PDA

View Full Version : frame work in php

negar_software
شنبه 28 مهر 1386, 18:05 عصر
سلام
کسی میتونه کمی اطلاعات درباره اینکه چطور میشه frame work را تحت php بکار برد ،به من بده
متشکرم

sweb
یک شنبه 29 مهر 1386, 15:12 عصر
کسی میتونه کمی اطلاعات درباره اینکه چطور میشه frame work را تحت php بکار برد ،به من بده

خیلی ساده با استفاده از require یا include و یا اینکه هاستی که ازش خرید می کنی یک سری فرم ورک رو بصورت پیش فرض داشته باشه فریم ورکها همشون راههای نصب رو بهت تو منوالشون توضیح می دن!!!

مثل Zendframework و یا حتی همین معجزه Smarty !!!

tabib_m
یک شنبه 29 مهر 1386, 19:23 عصر
خیلی ساده با استفاده از require یا include و یا اینکه هاستی که ازش خرید می کنی یک سری فرم ورک رو بصورت پیش فرض داشته باشه فریم ورکها همشون راههای نصب رو بهت تو منوالشون توضیح می دن!!!

مثل Zendframework و یا حتی همین معجزه Smarty !!!
سعی میکنم رابطه ی بین require و include رو با Zendframework و همچنین رابطه ی اینها رو با Smarty بفهمم :) ( البته همه شون به PHP مربوط میشن :) )

پیشنهاد میکنم از هیچ گونه frame work (یا بهتره بگیم IDE) ای برای کار با PHP استفاده نکنید و صرفا کد بنویسید :)
موفق باشید.

sweb
یک شنبه 29 مهر 1386, 21:37 عصر
سعی میکنم رابطه ی بین require و include رو با Zendframework و همچنین رابطه ی اینها رو با Smarty بفهمم :) ( البته همه شون به PHP مربوط میشن :) )

خیلی عالیه که اطلاعات شما کاملتره ولی خب بهتره اگه اشتباهی وجود داره اونو مطرح کنید.
تحقیر یکی دیگه واسه پاسخ دادن به یک سوال روش انسانی نیست، بهتره قبل از اینکه یک برنامه نویس بشیم یک انسان باشیم.

zfarhad2000
یک شنبه 29 مهر 1386, 21:47 عصر
پیشنهاد میکنم از هیچ گونه frame work (یا بهتره بگیم IDE) ای برای کار با PHP استفاده نکنید و صرفا کد بنویسید :)به نظر می یاد که فرق دو مفهوم Framework با IDE از زمین تا آسمون باشه و یکی گرفتن این دوتا اصلا کار درستی نیست.

از طرفی اگه از یک Framework خوب استفاده کنید 50 درصد از کدنویسی های تکراریتون کم میشه و می تونید وقت خودتون رو رویه بهینه کردن و کارآیی بهتر سیستم هاتون بزارید به جای اینکه به فکر کارهای ساده ای مثل اینکه چطور اطلاعات رو تویه دیتابیس بریزید باشید. این کاری هست که همه Framework ها به بهترین نحو انجام میدن و مسائل زیادی وجود داره که ارزش فکر کردن و وقت گذاشتن رو دارن.

tabib_m
دوشنبه 30 مهر 1386, 16:41 عصر
خیلی عالیه که اطلاعات شما کاملتره ولی خب بهتره اگه اشتباهی وجود داره اونو مطرح کنید.
تحقیر یکی دیگه واسه پاسخ دادن به یک سوال روش انسانی نیست، بهتره قبل از اینکه یک برنامه نویس بشیم یک انسان باشیم.
من به شخصه از شما معذرت میخوام. هیچ گونه قصد تحقیر نداشتم. فقط سعی داشتم به زبان خودمونی مفهوم حرفم رو برسونم. اگر بی توجهی کردم در رسوندن منظورم، معذرت میخوام.
سعی میکنم انسان باشم :)