PDA

View Full Version : کامپوننت PdfToimage OR imageToPdf

بهمن بهار
شنبه 28 مهر 1386, 23:20 عصر
با سلام
من نیاز به کامپوننت PdfToimage و یا کامپوننت imageToPdf و یا کامپوننت با کارایی مشابه دارم در صورتیکه دوستان آنرا دارند بصورت رایگآن و یا غیر رایگآن (البته قانونی) لطفا مساعدت کنند.
ممنون

ghabil
شنبه 28 مهر 1386, 23:45 عصر
تا جایی که یادم میاد خود Adobe Acrobat اینترفیسی برای تبدیل یک PDF به JPG داشت ، ADobe Acrobat رو به برنامت Import کن و یک نگاهی بهش بنداز. شاید اگر جستجو کنی قبلا بیشتر توضیح داده شده باشه.

Valadi
یک شنبه 29 مهر 1386, 05:30 صبح
من کامپونت imageToPdf را دارم ولی در سیستم خودم گم کردم

بهمن بهار
یک شنبه 29 مهر 1386, 23:58 عصر
سلام
جستجو فایده ای ندارد چون فقط پیشنهاداتی شده اما یکی دو ماه است که همه جوراش را جستجو کرده ام ولی از بخت بد به نتیجه نرسیدم.
البته از روی سایتهای خارجی چند تا کامپوننت پیدا کردم اما رایگآن نبود هرچند حاضر بودم مبلع اش را هم پرداخت کنم اما مشکل نحوه پرداخت دارم.
من شنیده ام با ifbexportpack میشود اما اگر یک Demo در اختیارم باشد شاید کارم راه بیفتد.
دوست عزیز اگر کامپوننت را داری بالاغیرتا یک چند دقیقه ای هم برای رضای خدا وقت بگذار که بدجوری توی برنامه ناتمام ام مانده ام. راه بدون برگشت این دردسرها را دارد.

B-Vedadian
چهارشنبه 02 آبان 1386, 18:58 عصر
یک نسخه FreeWare هست

http://www.est.hi-ho.ne.jp/takeshi_kanno/powerpdf/

بهمن بهار
پنج شنبه 03 آبان 1386, 00:46 صبح
متشکرم
این کامپوننت را دارم اما کار به درد این کار نمیخورد
باز هم ممنون

B-Vedadian
پنج شنبه 03 آبان 1386, 10:38 صبح
این کامپوننت قابلیت تبدیل تصویرهای معمول قابل خواندن در دلفی (از جمله JPG) را به PDF دارد.

بهمن بهار
جمعه 04 آبان 1386, 23:42 عصر
این کامپوننت قابلیت تبدیل تصویرهای معمول قابل خواندن در دلفی (از جمله JPG) را به PDF دارد.
سلام
من از این کامپوننت دموی تبدیل تصویر به pdf ندارم اگر دارید لطفا در صورت امکان برام لینک بذارید.

B-Vedadian
سه شنبه 15 آبان 1386, 16:34 عصر
اگر نسخه ای از powerpdf را دارید، در شاخه Example\JPEGImageExample دموی آن وجود دارد