PDA

View Full Version : مشکل در دسترسی به مقادیر تغییر یافته TextBox

anahita_s
یک شنبه 29 مهر 1386, 10:58 صبح
با سلام

من در برنامم از یه سری textbox برای نمایش اطلاعات یک شخص استفاده کردم. اگر کاربر قصد تغییر هر یک از اطلاعات نشان داده شده را داشته باشد، باید مقدار مورد نظرش را به جای مقدار قبلی در textbox وارد کند و با زدن یک Button پایگاه داده Update شود. مشکل من این است که عملیات Update انجام می شود ولی با همان مقادیر اولیه نشان داده شده در textboxها نه با مقادیر جدید. در واقع مقادیر جدید نادیده گرفته می شود و بعد از PostBack نیز مقادیر اولیه در textbox ها نشان داده می شوند.

با تشکر

abadanboy
یک شنبه 29 مهر 1386, 11:12 صبح
نمیشه اینجوری گفت باید کد رو ببینیم
ولی یه احتمال اون روالی که textbox ها رو پر می کنه رو بزار تو
if(!IsPostBack)

sama01
یک شنبه 29 مهر 1386, 11:50 صبح
به احتمال خیلی زیاد، خطای منطقی در کد نویسی دارید. بنابراین کد‌ها را قرار دهید تا بتوان نظر بهتری داد.

anahita_s
یک شنبه 29 مهر 1386, 13:01 عصر
ولی یه احتمال اون روالی که textbox ها رو پر می کنه رو بزار تو
if(!IsPostBack)

ممنون از پاسختون مشکل من با کد بالا حل شد.

bahar_engineer
یک شنبه 07 تیر 1388, 16:32 عصر
سلام من دقیقاً همین مشکل رو دارم ببینید از کد متوجه می شین ؟؟

من در بالای صفحه تکست باکس ها رو از داده های بانک پر می کنم با این کد:

.
.
.

TextBox1.Text = dr["title"].ToString();
DropDownList1.Text = dr["type"].ToString();
TextBox2.Text = dr["born"].ToString();
.
.

و با این کد آپدیت می کنم اما نمی دونم چرا این سه مقداری که در بالا بصورت پیش فرض نمایش دادم یعنی مقدار قبلی داخل بانک ، بعد از تغییر ثبت نمی شه

protected void Button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
if (Page.IsPostBack)
{
string m, w, sa;
m = Request["id"];
w = "Provider=microsoft.jet.oleDb.4.0;Data Source=" + Server.MapPath("newgames.mdb");
OleDbConnection con = new OleDbConnection(w);

sa = "update addgame set title='" + TextBox1.Text + "', type='" + DropDownList1.Text + "' , born='" + TextBox2.Text + "' , presentation='" + TextBox3.Text + "' , cd='" + TextBox4.Text + "' , dvd='" + TextBox5.Text + "' , system='" + TextBox6.Text + "' , summerize='" + TextBox7.Text + "' , cost='" + TextBox8.Text + "' , montakhab='" + DropDownList2.Text + "' , pic='" + t1 + "' where code=" + m;
OleDbCommand cmd = new OleDbCommand(sa, con);
con.Open();
cmd.ExecuteNonQuery();
con.Close();
}

}