PDA

View Full Version : مشکل در نصب AS10g بر روی سرور 2003

m_mhjir
یک شنبه 29 مهر 1386, 22:02 عصر
باسلام به اساتید

هنگام نصب بر روی سرور 2003 بر روی قسمت Configoration Assitants در دومین مرحله Tool Name یعنی Java Security Configoration Assistant خطا میدهد.

در ضمن همون As10g بر روی ویندوز Xp به راحتی نصب میشه و هیچ مشکلی هم نداره
سخت افزار هم روی هردو سیستم عامل یکی است.

با سپاس

aidin300
یک شنبه 29 مهر 1386, 23:18 عصر
فایل log موقع نصب و فایهای log داخل پوشه cfgtoollogs رو اینجا upload کن

m_mhjir
دوشنبه 30 مهر 1386, 08:51 صبح
با سلام

براتون ارسال کردم خیلی ممنون از راهنمایتون.

aidin300
دوشنبه 30 مهر 1386, 11:28 صبح
سعی کردید بعد از همه مراحل دوباره Java Security Configuration Assistant رو retry کنید؟ چون معمولا بعد از retry پیغام Success میده . اگه باز درست نشد فایل های log رو از ORACLE_HOME/opmn/logs و ORACLE_HOME/dcm/logs اینجا بذارید همچنین فایل jazn.xml

m_mhjir
سه شنبه 01 آبان 1386, 14:56 عصر
تمام مراحل نصب انجام نمیشه حتی کلید retry را زدم باز خیلی زمان برد(3 ساعت) ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد و مجبور به خروج از آن شدم.

ممکنه برای سخت افزار باشه؟ یا نرم افزار خاصی و یاحالت ویژه ای باید قبل از نصب بر روی سرور
2003 داشته باشیم؟

چون همون برنامرو روی چند تا سیستم نصب کردیم و همه چیز اوکی بود.!!!

لوگ هارو هم براتون گذاشتم.

aidin300
سه شنبه 01 آبان 1386, 19:00 عصر
از نظر من چند تا مشکل میتونه وجود داشته باشه یکی Firewall و یا یکی از پروسس ها پورت های 6100 و 6200 رو استفاده می کنه.(فایل ons.log رو ببینید) تو تاپیک قبل گفتم که ممکنه باعث به هم خوردن پیکربندی های اوراکل بشه چون خود Java Security Configuration Assistant به تنهایی فقط کلمه عبور Admin رو عوض می کنه. بهتره Listener رو هم روی IP کامپیوتر تنظیم کنید و روی این سیستم Active Directory نصب هست (این بخش AD زیاد مهم نیست )

m_mhjir
چهارشنبه 02 آبان 1386, 17:30 عصر
با غیر فعال کردن ICS و حذف ویروس کش NOD32 مشکل حل شد خیلی ممنون و سپاس از aidin300.
:لبخندساده: