PDA

View Full Version : جستجو در اکسس

sina tiz
دوشنبه 30 مهر 1386, 17:31 عصر
سلام دوستان گرامی من می خواهم در پایگاهی که ایجادکردم قابلیت سرچ بذارم اگر می تونید کمکم کنید ممنون

HAMRAHSOFT.IR
دوشنبه 30 مهر 1386, 19:32 عصر
دوست خوب اول جستجو کن بعد تایپیک اجاد کن

daskar
سه شنبه 01 آبان 1386, 09:33 صبح
سلام
همانطور که جناب mrz9000 توضیح دادند در مورد انواع جستجو مطالب زیادی قبلا گفته و بحث در این زمینه شده لطفاً جستجو نمایید مطالب بسیار جالبی پیدا خواهید کرد

sina tiz
سه شنبه 01 آبان 1386, 14:32 عصر
سلام زحمت بکشید آن مقاله جالب رو برای من بذارید ج.ن من تازه واردم
قربان همه

مهدی قربانی
سه شنبه 01 آبان 1386, 15:09 عصر
سلام
دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم خدمت شما از اونجائیکه در این بخش ( و البته سایر بخشها ) در مورد مسائل مختلف نرم افزار Ms Access متعدد بحث شده لذا اکثر سوالات جدید قبلاً طی تاپیکهای ایجاد شده توسط دوستان مورد بررسی و پاسخگویی قرار گرفته بنابراین شما در ابتدا باید نکات مورد نظرتون رو بوسیله منوی سرچ موجود در صفحه جستجو بفرمائید و در صورتیکه مطلب مورد نظرتون رو پیدا نکردید اقدام به طرح سوال در قالب تاپیک جدید و با عنوانی مناسب کنید تا دوستان هم پاسخ لازم رو خدمت شما ارائه کنند .
ضمناً در رابطه با سوال فعلی در قسمت بالای صفحه انجمن ( قسمت اعلانات ) تاپیکی با عنوان دیتابیس ها و برنامه های کاربردی موجود هست که میتونید به اونجا مراجعه و نمونه مورد نظرتون رو پیدا کنید .
موفق باشید .

SYNDROME
سه شنبه 01 آبان 1386, 15:14 عصر
دوست خوب اول جستجو کن بعد تایپیک اجاد کن

سلام
همانطور که جناب mrz9000 توضیح دادند در مورد انواع جستجو مطالب زیادی قبلا گفته و بحث در این زمینه شده لطفاً جستجو نمایید مطالب بسیار جالبی پیدا خواهید کرد
با سلام
مشخص نیست چرا دوستان می خواهند یک جواب را دوباره تکرار کنند.(لطفاً از ایجاد تاپیکهای تکراری پرهیز کنید)
موفق باشید