PDA

View Full Version : عدم دستیابی به بانک اکسس از خارج برنامه

hamide_kh
دوشنبه 30 مهر 1386, 16:38 عصر
سلام
من یه برنامه نوشتم که بانکش اکسس هست حالامی خوام یه کاری کنم که از خارج برنامه نشه بانک اکسس را باز کنیم
منتظر راهنمایی دوستان هستم

ghabil
دوشنبه 30 مهر 1386, 18:37 عصر
میتونید روی بانکتون پسورد بزارید و همینطور پسوندش روعوض کنید.
روش اول تا حدود زیادی خوستتون رو برآورده میکنه ولی نه 100% دومی چندان ارزش فنی نداره ولی برای بعضی جاها کافیه.

برای پسورد گذاشتن و اینکه چطوری به بانک پسورد دار وصل بشید هم جستجو کنید چندین بار توضیح داده شده.

SYNDROME
دوشنبه 30 مهر 1386, 21:07 عصر
در ادامه صحبتهای دوستم Ghabil
پسوردی را که شما روی بانک می گذارید براحتی شکسته می شود.
اگر می خواهید اطلاعاتی محدودی را از دسترسی کاربران دور نگه دارید می توانید از فایل که ساختار آن را خودتان درست می کنید استفاده کنید و یا اطلاعات مهم خود را داخل بانک Code کنید.
موفق باشید

stringer
دوشنبه 07 آبان 1386, 12:38 عصر
یه راه ناشیانه هم هست میتونی پسوند بانکتو عوض کنی اینجوری فکر کنم کسی نفهمه

SYNDROME
دوشنبه 07 آبان 1386, 21:01 عصر
یه راه ناشیانه هم هست میتونی پسوند بانکتو عوض کنی اینجوری فکر کنم کسی نفهمه

دوست عزیر خودتان هم قبول دارید راه چندان موفقی نیست پس چرا توصیه می کنید.
موفق باشید

Ali_M_K
چهارشنبه 16 آبان 1386, 11:34 صبح
با توجه به اینکه خودتون میبایست از داخل برنامه به بانک دسترسی داشته باشید، به نظر من بهترین روش برای برنامه های تحت شبکه استفاده از win Authentication در هنگام ایجاد connection و یا استفاده از usernemr و pass در connection String باشه.
روش استاندارد اینه.
خوش باشی

ghabil
شنبه 19 آبان 1386, 01:49 صبح
با توجه به اینکه خودتون میبایست از داخل برنامه به بانک دسترسی داشته باشید، به نظر من بهترین روش برای برنامه های تحت شبکه استفاده از win Authentication در هنگام ایجاد connection و یا استفاده از usernemr و pass در connection String باشه.
روش استاندارد اینه.
خوش باشی

تا آخرین نسخه اکسسی که ما دیدیم امکان اتصال windows integrated به اکسس وجود نداشته !!! به فرض هم که داشت چه ربطی داره به اینکه خارج از برنامه چطوری نشه به یک فایل وصل شد؟

as13851365
پنج شنبه 01 آذر 1386, 10:06 صبح
می تونی از چندین کار به طور هم زمان استفاده کنید به این صورت که :
1 ) پسوند فایل را تغییر دهید مثلا MDB را به پسوند DB تغییر بدید تا افراد مبتدی نتونن کاری کنند
2 ) فایلی را که هنگام باز کردن بانک اکسس کنار بانک ساخته می شه را غیره فعال کنید
3 ) برای بانک اکسس پسورد انتخاب کنید ( اکه کسی هم تونست بانک را شناسائی کنه نتونه وارد بشه ) جلوگیری از فزولی مبتدی ها
4 ) در برنامه خود از یک تابع کد و یک تابع دکد استفاده کنید تا اطلاعات به صورت کد شده در بانک ذخیره بشه ( جلوگیری از فزولی بعضی از پر رو ها)
5 ) اگر آشنائی با هدر فایل داشته باشی می تونی به راحتی هدر فایل بانک خودت را دست کاری کنی.

البته هر کاری عیب و ایراد خود را دارد اما چه می شه کرد برای جلو گیری از دسترسی افراد مبتدی خیلی کاربرد دارد.

در آخر یک نکته را به یاد داشته باشید که هر کدی که بشر بسازد هر امنیتی که بشر ایجاد کند چون بشر است و بشر دیگری دکد آن را خواهد ساخت

mohammad-j
پنج شنبه 01 آذر 1386, 16:18 عصر
در هر صورتی مورد شما کم لم یکن خواهد شد بهتریت راه همان کد کردن اطلاعات است

as13851365
جمعه 02 آذر 1386, 07:22 صبح
در هر صورتی مورد شما کم لم یکن خواهد شد بهتریت راه همان کد کردن اطلاعات است

بهتر است اول مشخص کنی که در باره چی داری نظر می دی!!!
بعد شروع کن به نظر دادن . این طوری آدم حواسش جمع خواهد بود که این متن خطاب به کی است>.