PDA

View Full Version : پرینت گرفت از بانک

stringer
سه شنبه 01 آبان 1386, 10:34 صبح
سلام به دوستان من با دلفی یه بانک با اکسس ایجاد کردم من چیجوری می تونم بدون کامپوننتها دستور پرینت بدم که فقط مقداری که توی DBGRAID رو پرینت کنه ، نمیخوامم از quick report , ... استفاده کنم . ممنون میشم .
:ناراحت:

رها
سه شنبه 01 آبان 1386, 16:32 عصر
دلیل کارتون چیه؟
به این فکر کردید که چه چیزهایی رو باید دستی مدیریت کنید؟
تعداد صفحاتی که باید پرینت گرفته بشن و تنظیمات صفحه و تنظیمات پرینتر و ...
ابزارهایی که شما نمی خواهید از اونها استفاده کنید این امکانات رو در اختیار شما می گذارند.

stringer
چهارشنبه 02 آبان 1386, 12:57 عصر
دلیل کارتون چیه؟
به این فکر کردید که چه چیزهایی رو باید دستی مدیریت کنید؟
تعداد صفحاتی که باید پرینت گرفته بشن و تنظیمات صفحه و تنظیمات پرینتر و ...
ابزارهایی که شما نمی خواهید از اونها استفاده کنید این امکانات رو در اختیار شما می گذارند.
خوب ببین من با Fast Report هم کار کردم نمیگم که بده اما این بانکو میخوام بدون استفاده از کامپوننتها این کارو انجام بدم
در مورد تعداد صفحه ها . هر چند صفحه ای که وجود داشتهخ باشه
یعنی وقتی که ما دستور Print رو اجرا کردیم بیاد از بالا تمام بانکو با تمام فیلدها و رکورداش پرینت بگیره .

SYNDROME
چهارشنبه 02 آبان 1386, 20:04 عصر
خوب ببین من با Fast Report هم کار کردم نمیگم که بده اما این بانکو میخوام بدون استفاده از کامپوننتها این کارو انجام بدم
در مورد تعداد صفحه ها . هر چند صفحه ای که وجود داشتهخ باشه
یعنی وقتی که ما دستور Print رو اجرا کردیم بیاد از بالا تمام بانکو با تمام فیلدها و رکورداش پرینت بگیره
.
برای چه می خواهید این کار را به شکل فوق انجام دهید؟چه اشکالی پیش می آید از برنامه های فوق استفاده کنید؟
شاید اینجوری بهتر بتوانیم کمکتان کنیم.
موفق باشید

stringer
پنج شنبه 03 آبان 1386, 11:13 صبح
خوب ببینید من بالام گفتم این برنامه من نمیخوام از هیچ کامپوننتی استفاده کنم . دستوری برای این کار وجود داره که بتونم از اجزای DBGRID پرینت بگیرم ؟ که تمام رکوردها و فیلد هایی که توی DBGRID وجود داره را برام پرینت بگیره ؟؟ اگه همچین دستوری وجود داره ؟ این قابلیتم داره که بتونه اگه فیلترم رو بانکم بزارم فقط از جواب فیلترم پرینت بگیره . ممنون میشم اگه کمکم کنید .

vcldeveloper
پنج شنبه 03 آبان 1386, 12:27 عصر
خوب ببینید من بالام گفتم این برنامه من نمیخوام از هیچ کامپوننتی استفاده کنم . دستوری برای این کار وجود داره که بتونم از اجزای DBGRID پرینت بگیرم ؟ که تمام رکوردها و فیلد هایی که توی DBGRID وجود داره را برام پرینت بگیره ؟؟ اگه همچین دستوری وجود داره ؟ این قابلیتم داره که بتونه اگه فیلترم رو بانکم بزارم فقط از جواب فیلترم پرینت بگیره . ممنون میشم اگه کمکم کنید .
خیر همچین قابلیتی بصورت آماده وجود نداره. یا باید خودتون کد بنویسید، یا باید از کامپوننت های موجود استفاده کنید، حالا می خواد کامپوننت گزارش سازی باشه، یا کامپوننت های ساده تر امکان پرینت گرید را دارند.

stringer
پنج شنبه 03 آبان 1386, 13:17 عصر
ممنون از لطفتون . خوب میشه راهنمایی کنید.؟ممنون میشم .

SYNDROME
پنج شنبه 03 آبان 1386, 13:24 عصر
حالا بگو می خواهی از چه ابزاری برای تهیه گزارش استفاده کنی؟
(QuickRep ، FastReport و . . . )
موفق باشید

stringer
شنبه 05 آبان 1386, 09:36 صبح
از QuickRep میخوام استفاده کنم .

stringer
یک شنبه 06 آبان 1386, 12:01 عصر
ممنون از همتون ، خوب من میخوام از QUIKREP استفاده کنم اما یه مشکلی دارم کار باهاشو بلد نیستم و اصلا کامپوننتشو ندارم ، الانم میپرسید که چرا با اون چیزی که بلدی چرا کار نمیکنی .خوب به خاطر اینکه دوست ندارم که فقط یه روند تو برنامه نویسی داشته باشم .ممنون میشم کمکم کنید .

vcldeveloper
یک شنبه 06 آبان 1386, 22:30 عصر
ممنون از همتون ، خوب من میخوام از QUIKREP استفاده کنم اما یه مشکلی دارم کار باهاشو بلد نیستم و اصلا کامپوننتشو ندارم ، الانم میپرسید که چرا با اون چیزی که بلدی چرا کار نمیکنی .خوب به خاطر اینکه دوست ندارم که فقط یه روند تو برنامه نویسی داشته باشم .ممنون میشم کمکم کنید .
QuickReport چیز دندون گیری نیست که اگر کار با یک ابزار گزارش گیری دیگر را بلدید، بخواید کار با این رو هم یاد بگیرید!

stringer
دوشنبه 07 آبان 1386, 12:27 عصر
آخه من چیکار کنم FastReport تو دستگاه من اجرا نمیشه ، یعنی یه errorr مسخره تو compile کردن بهم میده .
be soure that your Delphi/BCB Library PATH IS SET UP CORRECTLY:عصبانی++:

vcldeveloper
سه شنبه 08 آبان 1386, 07:22 صبح
آخه من چیکار کنم FastReport تو دستگاه من اجرا نمیشه ، یعنی یه errorr مسخره تو compile کردن بهم میده .
be soure that your Delphi/BCB Library PATH IS SET UP CORRECTLY
من با این خطا مواجه نشدم، اما می تونستید این سوال را در همین سایت مطرح کنید تا دوستان بهتون کمک کنند. در ضمن، FastReport در سایتش هم یک Forum برای رفع اشکال کاربران داره.

stringer
سه شنبه 08 آبان 1386, 16:57 عصر
کسی نیست منو کمک کنه ؟

smakhavan
چهارشنبه 09 آبان 1386, 17:46 عصر
از dbgridEh استفاده کن.
دقیقا همان چیزی را که میخواهی داره. خودش هم مدیریتش میکنه