PDA

View Full Version : مشکل با ارسال عکس در ایمیل

arsalansalar
چهارشنبه 02 آبان 1386, 20:28 عصر
سلام دوستان عزیزمن می خواهم زمانی که یک ایمیل به کاربر ارسال می شود لوگوی شرکت همراه آن ارسال شودمن از کد زیر استفاده می کنم ولی عکس را نمایش نمی دهد در واقع مشکل من این است که نمی دانم در قسمت src چه آدرسی را باید قرار دهم""

msakbari
چهارشنبه 02 آبان 1386, 23:23 عصر
سلام .
فکر کنم کد رو یادت رفته بزاری .
ولی برای این کار کافیست که Src را Absolute بدی . مثلا

http://www.yoursite.com/image.gif

در ضمن تعریف کن که Content شما HTML هست و نوع UTF8 , ... رو هم تعیین کن .

موفق باشید.

sama01
پنج شنبه 03 آبان 1386, 02:12 صبح
عکس کلا ارسال نمی‌شه یا توسط سایت مربوطه، نمایش داده نمی‌شه؟ همانطور که احتمالا می‌دانید، مثلا Yahoo و GMail به طور پیش‌فرض مانع از نمایش عکس در متن می‌شوند. مگر اینکه کاربر درخواست نمایش بدهد.
عکس کلا ارسال نمی‌شه یا توسط سایت مربوطه، نمایش داده نمی‌شه؟

SalarSoft
پنج شنبه 03 آبان 1386, 19:18 عصر
این طور که من فهمیدم شما نمیخواهید که تصاویر از سایتهای دیگه دانلود بشن.
خب راه حل این هم در دات نت وجود داره و اون در ویژگی AlternateViews مربوط به MailMessage قرار داره .
این کد نمونه ای است که یک تصویر رو به عنوان قسمتی از متن و محتوی برای کاربر ارسال میکنه:

public static void SendMailWithAlternateView(string filename, string server, string recipients)
{
MailMessage message = new MailMessage(
"mail@site.com",
recipients,
"This is test",
"This is test");

FileStream fileStream = new FileStream(filename, FileMode.Open, FileAccess.Read);

AlternateView alternate = new AlternateView(fileStream, MediaTypeNames.Image.Jpeg);
message.AlternateViews.Add(alternate);

SmtpClient client = new SmtpClient(server);
client.Credentials = CredentialCache.DefaultNetworkCredentials;
client.Send(message);

alternate.Dispose();
fileStream.Close();
}

hamed_bostan
جمعه 04 آبان 1386, 14:13 عصر
من همیشه عکس هام رو توی ftp سایتم قرار میدم وتوی ایمیلم لینک اونا رو مثل پست دوم ادرس عکس قرار میدم و توپ جواب میده . ایمیلم هم سنگین نمیشه که صدای هاست و .. در بیاد

موفق باشی