PDA

View Full Version : مدیریت بهتر...

اوبالیت به بو
چهارشنبه 02 آبان 1386, 21:10 عصر
همون طور که میدونید یه طرحی مطرح شد که اگر تایپیک به نتیجه رسید روش Label تایپیک مفید بخوره.من میگم یه کار دیگه بکنیم زمانی که کاربر (هر کاربری) که از اون تایپیک خارج شد در زمان خروج سوالی ازش پرسیده بشه که آیا این تایپیک مشکل شما رو حل کرده یا نه!بعد میانگین بگیریم بر اساس تعداد مشاهده و تعداد جواب بلی یا خیر سیستم خودش به اون تایپیک امتیاز تایپیک مفید روبده.
البته این طرح من اشکالاتی داره که از دوستان می خوام این طرح رو نقدش کنن و اگر مفید واقع شد اجراش بکنن.
مرسی!:خجالت:

SYNDROME
چهارشنبه 02 آبان 1386, 21:22 عصر
بنده هم نظری داشتم.
اگر دوستان با دقت جواب دهند حرف شما کاملا درست است ولی اگر بعضی از کاربران اهمیت ندهند و جواب درست ندهند آمار به دست آمده چندان جالب نخواهد بود.
در ضمن من کاربر مدام باید به این پیغامها جواب بدهم و سرعت کارم در مرور تاپیکها خیلی پایین می آید.
موفق باشید

emad_67
چهارشنبه 02 آبان 1386, 23:40 عصر
همون طور که میدونید یه طرحی مطرح شد که اگر تایپیک به نتیجه رسید روش Label تایپیک مفید بخوره.من میگم یه کار دیگه بکنیم زمانی که کاربر (هر کاربری) که از اون تایپیک خارج شد در زمان خروج سوالی ازش پرسیده بشه که آیا این تایپیک مشکل شما رو حل کرده یا نه!بعد میانگین بگیریم بر اساس تعداد مشاهده و تعداد جواب بلی یا خیر سیستم خودش به اون تایپیک امتیاز تایپیک مفید روبده.
البته این طرح من اشکالاتی داره که از دوستان می خوام این طرح رو نقدش کنن و اگر مفید واقع شد اجراش بکنن.
مرسی!:خجالت:
فکر نمیکنم زیاد فایده ای داشته باشه به هر حال خود شخصی که سوال میکنه باید تشخیص بده به جوابی که میخواد رسیده یا نه. خیلی از کاربرا( از جمله خود من) وارد یه تاپیکی میشن و به صورت کلی یه دیدی میزنن و یا سوال رو میخونن و میبینن زیاد به کارشون نمیاد و دیگه ادامه نمیدن و از تاپیک میان بیرون و اگه قرار باشه که از هر فردی سوال بشه فکر نکنم اصلا آمار درستی به دست بیاد. همین امکانی که الان اضافه شده خیلی بهتره.
ضمنا مگه مدیرای سایت بیکارن که هر روز بشینن یه چیزی اضافه کنن تا باب میل ما باشه :بامزه:

sinpin
چهارشنبه 02 آبان 1386, 23:57 عصر
ضمنا مگه مدیرای سایت بیکارن که هر روز بشینن یه چیزی اضافه کنن تا باب میل ما باشه :بامزه:

من تا حدی با شما موافقم اما از طرفی فکر میکنم با توجه به رقابت بین انواع سایتها و فرومهای برنامه نویسی خب این خیلی بدیهیه که کاربران سایت انتظار بیشتری از مدیران داشته باشند؛
و مدیران سایت هم قطعا راهکارهایی رو جهت حفظ و افزایش بازدید از سایت لحاظ میکنند.

Behrouz_Rad
پنج شنبه 03 آبان 1386, 06:38 صبح
با توجه به رقابت بین انواع سایتها و فرومهای برنامه نویسی خب این خیلی بدیهیه که کاربران سایت انتظار بیشتری از مدیران داشته باشند؛
البته رقابت زمانی معنا پیدا می کنه که رقیبی وجود داشته باشه :D

Inprise
پنج شنبه 03 آبان 1386, 10:14 صبح
نیازی به سوال کردن نیست . این فقط دردسر مشاهده و مرور بخشهای مختلف رو زیاد میکنه . همین حالا امکان "ارزیابی این گفتگو" در منوهای هر مبحث وجود داره که کاربران علاقه مند میتونن در صورت تمایل به جلب توجه بقیه افراد بعد از استفاده از یک مبحث با ارائه امتیاز بالا ، تعدادی ستاره به عنوان مبحث اضافه کنند که توسط سایرین هم دیده میشه و همین کافی است