PDA

View Full Version : جستجو بین فایل ها و فولدرها

C#Lovers
پنج شنبه 03 آبان 1386, 08:23 صبح
سلام
می خواستم یه کمکی به من بکنین

من می خوام بعد از انتخاب یک مسیر تمام فایل ها و فولدر های اون رو نمایش بده
البته توی دو تا لیست باکس
اولی فولدرها و دومی فایل ها

مشکل این نیست:: من می خوام با هر بار کلیک روی یکی از فولدر ها تمام فایل های اون رئ توی لیست فایل ها و تمام فولدرها رو توی لیست فولدرها بیاد. اما بعد از هر کلیک روی یکی از مسیر ها نام اون فولدر به آدرس قبلی اضافه می شه و در نتیجه یک مسیر جدید ایجاد می کنه که اصلا وجود نداره

ممنون می شم راهنماییم کنین

hassan razavi
پنج شنبه 03 آبان 1386, 09:50 صبح
از DirectoryEntry و FileSystemWatcher در قسمت Componnent استفاده کنید

rohullah
پنج شنبه 03 آبان 1386, 10:29 صبح
با اجازه اساتید که دارم نضز می دم باید بگم که من دارم کتاب دیتل دیتل رو می خونم دقیقا همین چیزی که شما می خواید یکی از مثالاشه.اونجا از Directory.getfileinfo و Directory.getdirectoryinfo استفاده کرد که البته using System.io رو باید اضافه کنی.

rohullah
پنج شنبه 03 آبان 1386, 10:30 صبح
با اجازه اساتید که دارم نظر می دم باید بگم که من دارم کتاب دیتل دیتل رو می خونم دقیقا همین چیزی که شما می خواید یکی از مثالاشه.اونجا از Directory.getfileinfo و Directory.getdirectoryinfo استفاده کرد که البته using System.io رو باید اضافه کنی.

C#Lovers
جمعه 04 آبان 1386, 09:10 صبح
با تشکر از hassan razavi و rohullah. راستش من که گفتم مشکل من نمایش شاخه‌ها و پوشه‌ها نیست...

فرض کنین روی یکی از آیتم‌های یک لیست باکس کلیک بکنین و برنامه با دریافت آدرس شاخه در لیست باکسی دیگر تمام فولدرها و فایل‌های اون شاخه رو نشون بده.

حالا اگه ما بخوایم یه بار دیگه روی یکی دیگه از نام فولدرها توی لیست باکسس کلیک کنیم به جای اینکه تمام آدرس رو عوض کنه و به اون آدرس بره میاد فقط نام شاخه رو به آدرس قبلی اضافه می‌کنه و در نتیجه خطا ایجاد میشه.

یعنی اگه فولدر جدید توی فولدر جاری نباشه پس خطا می‌ده و برنامه بسته میشه

PC2st
جمعه 04 آبان 1386, 09:46 صبح
الگوریتمی که پیاده سازی کردید، ممکن است صحیح نباشد، اگر میشه لطفا سورس کد رو بگذارید.

hassan razavi
جمعه 04 آبان 1386, 13:47 عصر
لینک زیر بدردتون میخوره
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=81704