PDA

View Full Version : ساخت ویزارد در VS 2005

first_squit
پنج شنبه 03 آبان 1386, 17:33 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز

این با می خواستم بنده رو در ساخت ویزارد برای پروژه ام کمک کنید راستش و بخواید اولین بار که دارم یک ویزارد در ست می کنم

--اول اینکه DOT.net Frame work 2.0 رو می خوام به پروزه ام اضافه کنم ..:عصبانی++:نمی شه تو قسمت خصوصیات رفتم به صورت پیش فرض تیک خورده اما..... می خواد از اینترنت دانلودش کنه ولی من می خوام توی CD قرار بدم تا نسب بشه .....

--دوم اینکه زمانی که روی Application folder کلیک راست می کنم و از منوی ADD گزینه Project output رو انتخاب می کنم خالی برمی گردو نه :متفکر: مشکلش چی !!!!!

متشکرم

hassan razavi
پنج شنبه 03 آبان 1386, 17:48 عصر
از VS2005 استفاده میکنید یا VS2003 ؟

first_squit
پنج شنبه 03 آبان 1386, 17:54 عصر
دوست عزیز من از VS 2005 استفاده می کنم

Mahdi.Kiani
پنج شنبه 03 آبان 1386, 18:07 عصر

دوست عزیز بهتر نیست یه مقداری یه تاپیک ها بیشتر دقت کنی و سعی کنی که پست هایی با محتوای علمی بالاتری بفرستی؟
حداقل من چندین مورد از این نوع پست های بی محتوای شما دیدم

البته جناب احمدی باید ببخشید که در کار شما دخالت کردم ولی واجب دیدم که یه تذکری بدم

راستی جناب رضوی قتی صحبت ازFramework 2.0 کردند پس دارن با VS 2005 کار می کند
چون اگه با VS 2003 کار میکردند از Framwork 1.0 اسم میبردند (البته نه اینکه با 2 نشه برنامه های 1 را اجرا کرد)

دوست عزیز" first_squit " برای ایجاد فایل های نصب پیشنهاد میکنم که از برنامه های تهیه نصاب مثل InstallShield استفاده کنین چون امکانات خیلی بیشتری در اختیارتون قرار میده

first_squit
پنج شنبه 03 آبان 1386, 18:17 عصر
دوستان عزیز بهتر به جای دعوا کردن سئوال من رو جواب بدید

خوب دیگه بعضی مواقع هم آدم اشتباه می کنه

و اما در مورد کار با InstallShield واقعیتش وقت من برای تحویل این پروژه داره تما م می شه و نمی تونم به یادگیری این نم افزار بپردازم اگه ممکنه دوستان محبت کنند و مشکل بنده رو حل کنند

arash1718
پنج شنبه 03 آبان 1386, 19:30 عصر
دوست عزیز بهتر نیست یه مقداری یه تاپیک ها بیشتر دقت کنی و سعی کنی که پست هایی با محتوای علمی بالاتری بفرستی؟
حداقل من چندین مورد از این نوع پست های بی محتوای شما دیدم

البته جناب احمدی باید ببخشید که در کار شما دخالت کردم ولی واجب دیدم که یه تذکری بدم

راستی جناب رضوی قتی صحبت ازFramework 2.0 کردند پس دارن با VS 2005 کار می کند
چون اگه با VS 2003 کار میکردند از Framwork 1.0 اسم میبردند (البته نه اینکه با 2 نشه برنامه های 1 را اجرا کرد)

دوست عزیز" first_squit " برای ایجاد فایل های نصب پیشنهاد میکنم که از برنامه های تهیه نصاب مثل InstallShield استفاده کنین چون امکانات خیلی بیشتری در اختیارتون قرار میده

دوست من این سایت برای همه افراد با هر مقدار معلومات طراحی شده و شاید کسی واقعا منبع دیگه ای نداشته باشه پش خواهشا بچه ها رو محدود نکنید !

PC2st
پنج شنبه 03 آبان 1386, 19:59 عصر
@ first_squit

این لینک رو دیدین؟
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=78575

رضا عربلو
پنج شنبه 03 آبان 1386, 20:14 عصر
می خواد از اینترنت دانلودش کنه ولی من می خوام توی CD قرار بدم تا نسب بشه .....

اون یکی آپشن را انتخاب کن یعنی download from my computer

first_squit
پنج شنبه 03 آبان 1386, 20:20 عصر
دوست عزیز متشکر م

این مقاله به بنده خیلی کمک کرد

خدا خیرت بده

first_squit
پنج شنبه 03 آبان 1386, 20:24 عصر
اون یکی آپشن را انتخاب کن یعنی download from my computer

دوست عزیز این عکسش می شه بگید کجا قرار داره

hassan razavi
پنج شنبه 03 آبان 1386, 22:39 عصر
گزینه دوم را انتخاب کنید.
علت اینکه پرسیدم VS2005 کارمیکنید یا 2003 ، اینه که بر روی VS2003 هم میشه DOT.net Frame work 2.0 را نصب کرد ولی VS2003 قسمت Prereqisites را نداره .