PDA

View Full Version : گزارش از چند کد خاص

daskar
پنج شنبه 03 آبان 1386, 21:04 عصر
با سلام
دوستان و اساتید گرامی
چند وقت پیش برنامه ای جهت صدور کارت درمان طراحی کردم که در موقع چاپ کارت درمان [از کد] [تا کد] را سئوال و آن را چاپ میکرد .
برنامه میبایست بدلیل صرفه جویی 4 کارت درمان را روی یک برگ کاغذ فتو گلاسه چاپ میکرد.تا بعد از هم جدا شوند . حال کاربر از من خواسته که مثل word اگه کدهای مثلاً 1 , 5 , 6 , 7 رو داد فقط همین 4 تا روی یک کاغذ چاپ گردد مانند گزینه page در word که بصورت 1-5-7 میزنیم قبل از اینکه خودمو با کد و ... خسته کنم آیا کسی چنین کاری کرده آیا عملاً قابل پیاده سازی است . یا خیلی ساده است و من خبر ندارم .
لطفاً اظهار نظر نمایید
با تشکر

mazoolagh
پنج شنبه 03 آبان 1386, 21:28 عصر
شما میتونین در record source گزارشتون از select ... in استفاده کنین به اینصورت که کدهای مورد نظر رو در in مشخص کنین

daskar
پنج شنبه 03 آبان 1386, 21:31 عصر
دوستان عزیز
البته من نمی خوام در پشت زمینه باشه میخوام به صورت پارامتریک باشه مثلاً کاربر با وارد کردن کدها ی 5 و 3 و9 و 10 در یک textbox یا ... خود برنامه اتوماتیک اون 4 کد که میشود 4 کارت درمان و روی یک کاغذ چاپ میگردد را چاپ نماید

mazoolagh
پنج شنبه 03 آبان 1386, 21:36 عصر
خوب کدی که شما مینویسین اون کدها رو از textbox میخونه و record source گزارش رو میسازه (مثلا در رخداد on open)

SYNDROME
پنج شنبه 03 آبان 1386, 23:41 عصر
اولا باید خودتان به وسیله تایع کدها را از هم جدا کرده و در شرط Select قرار دهید.
حالا می توانید برای راحتی کار از یک جدول Temp استفاده کنید.
موفق باشید

daskar
شنبه 05 آبان 1386, 08:20 صبح
نمونه یا کدی داری تو این زمینه البته برای اکسس !؟

انگوران
شنبه 05 آبان 1386, 08:47 صبح
شاید منظورتون این باشه . توی کویری و در قسمت criteria ستون مربوط به کد بنویس
[کدسوم]or[کد دوم]or[کد اول]

sarami
شنبه 05 آبان 1386, 09:50 صبح
بهتره recordsource گزارشتون رو بصورت یک متغیر از نوع String از طریق یک آرگومان به گزارش ارسال کنی و در ایونت OnOpen گزارشت recorSource v رو برابر OpenArg قرار بدی به فایل ضمیمه نگاهی بنداز متوجه منظورم میشی. البته نمونه ایراداتی هم داره که باید رفعش کنی