PDA

View Full Version : جلوگیری از edit فایل word

صبا9841
جمعه 04 آبان 1386, 10:44 صبح
با سلام
یک فایل word با کنترل OLE object هست
که بعضی از کاربران نباید به اون در حالت EDIT دسترسی داشته باشند.
من چطوری می تونم اونو (فایل word) را بصورت Read-Only باز کنم؟

saeed razaee
شنبه 05 آبان 1386, 10:14 صبح
با سلام
دوست عزیز من این کار را در نرم افزار اتوماسیون اداری شرکت همکاران سیستم دیده ام که نامه ها پس ازتائید دیگر قابل ویرایش نیستند و خیلی تلاش کردم تا راهی برای ویرایش مجدد آنها پیدا کنم و تا کنون موفق نشده ام و ویرایش در صورتی امکان دارد که مدیر شبکه اصلاح متن را برای یوزر بعداز تائید فعال کند اما در بانکهای اکسس و فایلهای ورد به این شکل ندیده ام و شاید بهتر باشد که فایل وردی را پی دی اف نمائید. باتشکر

صبا9841
شنبه 05 آبان 1386, 21:16 عصر
باسلام و تشکر از نظرت
متن های فارسی براحتی از ورد به پی دی اف تبدیل نمیشن ولی احتمالا همین فایل ورد را میشه ایمج کرد. حالا چطوری اینو دانایان دانند

saeed razaee
یک شنبه 06 آبان 1386, 07:21 صبح
با سلام
متن های ورد خیلی راحت تبدلیل به پی دی اف می شوند حتی تصاویر بین متن نیز تبدیل می شود .

هرگز امید را از کسی سلب نکن شاید این تنها چیزی باشد که او دارد.

صبا9841
جمعه 11 آبان 1386, 08:03 صبح
سلام
دوست عزیز اگر ممکن است در این مورد توضیح بدهید یا حداقل نام نرم افزار را ذکر بفرمائید متشکرم

mazoolagh
جمعه 11 آبان 1386, 12:13 عصر
شاید بشه کپی اون رو در اختیار کاربران قرار داد

saeed razaee
شنبه 12 آبان 1386, 07:04 صبح
adobe reader7 اگر این نرم افزار روی روی سیستم خود نصب کنید و بعد فایلهای وردی را باز کنید داخل نرم افزار ورد از منوی فایل گزینه پرینت را انتخاب کنید و در آنجا به جای نام پرینت نام fine print pdf factory pro را انتخاب کنید تا فایل وردی شما پی دی اف شود

انگوران
دوشنبه 14 آبان 1386, 15:14 عصر
تو سیستم اتوماسیون اداری قبل از ارسال نامه امکان ویرایش و ذخیره متن اصلی نامه وجود داره ولی بعد از ارسال ، نامه اصلی protect میشه و ضمائم نیز ویرایش میشه ولی تغییرات ذخیره نمیشه . منظور دوستمون فکر می کنم این باشه .

مهدی قربانی
دوشنبه 14 آبان 1386, 17:24 عصر
تو سیستم اتوماسیون اداری قبل از ارسال نامه امکان ویرایش و ذخیره متن اصلی نامه وجود داره ولی بعد از ارسال ، نامه اصلی protect میشه و ضمائم نیز ویرایش میشه ولی تغییرات ذخیره نمیشه . منظور دوستمون فکر می کنم این باشه .
سلام
منم خیلی دنبالش رفتم تاروش protect کردن ole‌ رو از داخل اکسس پیدا کنم که متاسفانه تا الان موفق نشدم .