PDA

View Full Version : درخواست برای ویرایش Web.Config

merlin_vista
جمعه 04 آبان 1386, 13:37 عصر
آقا من قبلاً یک پروژه نوشتم که Ajax Enable نبوده است و الان میخواهم با استفاده از UpdatePanel آن را آجاکس کنم !! بعد از تحقیقات زیاد متوجه شدم که باید تغغیراتی را در وب کانفیگ انجام دهیم که پرووژه از آجاکس پشتیبانی کند :افسرده: به همین منظور من یک پروژه Ajax Enable ایجاد کردم و وب کانفیگ آن را برداشتم تا با وب کانفیگ خودم مخلوط کنم و به نتیجه دلخواه برسم .. و شروع به کپی کردت تگ های قبلی خودم در وب کانفیگ جدید کردم و بعد از انجام این کار خطا های زیادی گرفت !! من هم که تازه کار هستم نمیدانستم باید چکار کنم و تصمیم گرفتم که وب کانفیگ قبلی خودم را + وب گانفیگ آجاکس اینیبل بگزارم اینجا تا شما دوستان واسم درست کنید !! :قلب:

تگ های که میخواهم در وب کلنفیگ آجاکس قرار گیر اینها هستند :

<connectionStrings>
<add name="asannetConnectionString" connectionString="Data Source=(local);Initial Catalog=asannet;Persist Security Info=True;User ID=*;Password=*" providerName="System.Data.SqlClient"/>
</connectionStrings>

=======
<httpHandlers>
<add path="*.ashx" verb="*" type="Farahy.Security.SecurityImageHttpHandler, SecurityImage"/>
<add path="Reserved.ReportViewerWebControl.axd" verb="*" type="Microsoft.Reporting.WebForms.HttpHandler, Microsoft.ReportViewer.WebForms, Version=8.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a" validate="false"/>
</httpHandlers>
<compilation debug="true">
<buildProviders>
<add extension=".rdlc" type="Microsoft.Reporting.RdlBuildProvider, Microsoft.ReportViewer.Common, Version=8.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a"/>
</buildProviders>
<assemblies>
<add assembly="System.Design, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B03F5F7F11D50A3A"/></assemblies></compilation>

هر دو وب گانفیگ را براتون گزاشتم :
وب گانفیگ قبلی خودم :web-My.config
وب کانفیگ آجاکس : Web-Ajax.config
میباشد
لطفاً برام درست کنید :خجالت:

merlin_vista
جمعه 04 آبان 1386, 13:41 عصر
فایل وب کانفیگ ها

merlin_vista
جمعه 04 آبان 1386, 20:47 عصر
کسی نیست به ما کمک کنه !

miladr
شنبه 05 آبان 1386, 11:29 صبح
توی vs 2005 یه پروژه Ajax enable درست کن بعد کد های کانفیگ اون رو به پروژه خودت اضافه کن

merlin_vista
شنبه 05 آبان 1386, 13:18 عصر
ممنون مشکل حل شد !!

miladr
شنبه 05 آبان 1386, 13:55 عصر
شما که تاپیک رو راه اندازی می کنید وقتی مشکلتون حل میشه به نتیجه رسید رو بزنید لطفا