PDA

View Full Version : ااگوریتم و فلوچارت سیستم خبری رو می خوام

khz-web1
شنبه 05 آبان 1386, 11:47 صبح
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز در سایت برنامه نویس

من الگوریتم و فلوچارت سیستم خبری رو با جزئیات می خوام و حتی اگه می تونید یک نمونه کد ساده واسه این کار بزارید ممنون میشم (سورسی که میزارید که ابتدایی باشه )

خودم هم یک بار خواستم یک سیستم خبری بسازم ، یه چیزهایی هم ساختم ولی باز هم مشکل داشت

با تشکر محمد

miladr
شنبه 05 آبان 1386, 22:52 عصر
اقا مهدی یوسفی زحمتش رو کشیده
پروزه رو دانلود کن هم rss داره هم comment با یکم دستکاری میشه همون که نیاز داری

merlin_vista
شنبه 05 آبان 1386, 23:01 عصر
میشه بگید توی کجاش مشکل داری !! این که کاری ندره !!

1- اطلاعات را در دیتابیس ذخیرهه کن !!
2 - اطلاعات را از دیتابیس به وسیله GridView ویا DataList بخون و آن جور که میخواهی نمایش بده
3 - با استفاده از کوئری استرینگ آی دی هر سطر را برای یک صفحه بفرست و در آن صفحه رکورد معدل آن را در بیار و نشون بده !! ( برای لینک ثابت )
4 - اگه خواستی میتوانی برای سایت ادامه مطلب هم بگزاری (با جستجو مستونی پیدا کنی ، قبلاً گفته شده است)
6 - یک قسمت هم برای نظرات درست کن ؛ به این ترتیب که میتونی یک جدول بسازی برای نظرات و بعد هر اطلاعاتی را که خواستی + ای دی مطلب که نظر داده را ذخیره کنی و بعد معادل همان آی دی را با یک دستور ساده SQL به نام Where برگردانی و نمایش بدهی !!
7 - برای آرشیو موضوعی هم قبلاً در سایت بیان شده است !!
8 - اگر خواستی هم میتوانی از یک ادیتور برای زیبا تر شدن مطالب سایت کمک بگیری

شما شروع به ساخت بکنید هر جایی مشکل داشتی بپورس
اگه غاط املائی داره ببخشید !!

khz-web1
یک شنبه 06 آبان 1386, 13:16 عصر
آقا ممنون حالا یک سوال دیگه ؟

من با بانک اکسس کار می کنم می خوام یک نمونه کد از یک سیستم خبری به من بدید ؟

ممنون میشم

miladr
یک شنبه 06 آبان 1386, 15:45 عصر
میشه بگید توی کجاش مشکل داری !! این که کاری ندره !!

1- اطلاعات را در دیتابیس ذخیرهه کن !!
2 - اطلاعات را از دیتابیس به وسیله GridView ویا DataList بخون و آن جور که میخواهی نمایش بده
3 - با استفاده از کوئری استرینگ آی دی هر سطر را برای یک صفحه بفرست و در آن صفحه رکورد معدل آن را در بیار و نشون بده !! ( برای لینک ثابت )
4 - اگه خواستی میتوانی برای سایت ادامه مطلب هم بگزاری (با جستجو مستونی پیدا کنی ، قبلاً گفته شده است)
6 - یک قسمت هم برای نظرات درست کن ؛ به این ترتیب که میتونی یک جدول بسازی برای نظرات و بعد هر اطلاعاتی را که خواستی + ای دی مطلب که نظر داده را ذخیره کنی و بعد معادل همان آی دی را با یک دستور ساده SQL به نام Where برگردانی و نمایش بدهی !!
7 - برای آرشیو موضوعی هم قبلاً در سایت بیان شده است !!
8 - اگر خواستی هم میتوانی از یک ادیتور برای زیبا تر شدن مطالب سایت کمک بگیری

شما شروع به ساخت بکنید هر جایی مشکل داشتی بپورس
اگه غاط املائی داره ببخشید !!

مشکل که نداره.منظورم customize کردنش بود چون این پروژه برای آشنایی با rss ساخته شده کامل نیست مثلا نوع و گروه خبر مشخص نمی شه.خبر عکس نمی تونه داشته باشه . ورود خبر بدون ادیتور هست. وگرنه کارش حرف نداره.

khz-web1
یک شنبه 06 آبان 1386, 20:33 عصر
خوب حالا اگه ما بخوایم خبر رو چاپ کنیم چه راه کاری دارید واسه این کار (من خودم از دیتا لیست چاپ می کنم ولی مثل این سایتهایی که خبر رو چاپ می کنن نمیشه (منظورم استایلشه) )

با تشکر