PDA

View Full Version : معرفی کتاب برای SQL

Saeid59_m
یک شنبه 06 آبان 1386, 10:56 صبح
سلام
من تا به حال برنامه تحت SQL‌ننوشته ام ولی حالا یه پروژه عظیم به تورم خورده که می خوام با اس کیو ال کار کنم . البته اتصال اس کیو ال به دلفی رو بلدم . اما می خواهم ریز کاریها و روشهایی که برای قفل کردن رکوردها و جدولها استفاده می شه رو یاد بگیرم .
اگه دوستان همچین کتابی رو مشناسن لطفاً معرفی کنند .

ممنون

nasr
یک شنبه 06 آبان 1386, 14:32 عصر
توی همین سایت مطالب خیلی زیادی هست.

اگه حال جستجو دارید مطالب به درد بخور می تونید زیاد پیدا کنید.

Saeid59_m
یک شنبه 06 آبان 1386, 15:17 عصر
توی همین سایت مطالب خیلی زیادی هست.

اگه حال جستجو دارید مطالب به درد بخور می تونید زیاد پیدا کنید.

مطالبی که تو سایت هست به درد زمانی می خوره که برنامه ات رو نوشته باشی و مشکلاتت رو حل کنی ولی طبق توضیحی که دادم من تابه حال چنین برنامه ای ننوشتم و فرصت اشتباه کردن زیاد رو هم ندارم . بنابراین نیاز دارم تا اطلاعات جامعی بدست بیاورم .

ممنون

vcldeveloper
یک شنبه 06 آبان 1386, 22:31 عصر
کتاب SQL به بخش SQL مربوط میشه، نه بخش دلفی!

dkhatibi
دوشنبه 07 آبان 1386, 07:07 صبح
من یک کتاب SQL دارم که قدیمی هست نمی دونم چاپ مجدد شده یا نه! کتاب خوبیه که فقط دستورات Sql را به طور کامل نوشته. ترجمه ی امیرمهدی هدایت فر و انتشارات دیباگران.

کتاب Sql Server 2000 با جلد سورمه ای که تو بازار هست کتاب خوبی برای MS Sql است. البته من نخوندم.

seyedmostafa
دوشنبه 21 آبان 1386, 09:49 صبح
bol یا همان کتاب کمکی خود اسکیو ال سرور که با زدن کلید اف 1 f1 سرو کله اش پیدا میشود

AminSobati
سه شنبه 22 آبان 1386, 00:17 صبح
من توصیه میکنم شما حتما از طریق یک خود آموز، به روش صحیح آموزش ببینین و سوالاتی که براتون پیش میاد رو به این بخش پست کنین. با مطالعه این سایت شما به هدفتون نمیرسین و زمان رو از دست میدین. Forum محل آموزش نیست، بلکه کسانی که چیزی فراگرفتن و در حین کار به مشکل برخورد میکنن، سوالشون رو اینجا طرح میکنند