PDA

View Full Version : برنامه کلوپ و کم نمودن تاریخ

111111
سه شنبه 08 آبان 1386, 00:08 صبح
سلام دوستان
1 - یک برنامه ویدیو کلوپ می خواستم بنویسم آیا کسی تحت اکسس آماده آن را دارد و برایم بگذارد ؟ ممنون میشوم که این کار را انجام دهید
2 - می خواستم ببینم چطور میتوانم که تاریخ 6 رقمی شمسی را به اضافه فیلد روزم کنم و نتیجه آن را در فیلد اتمام زمان ببینم
مثلا 21/07/86 به اضافه 12 روز برابر با 03/08/86 شود و چطورمی توان این تاریخ را از هم کم کرد ممنون می شم کمکم کنید چون می خواهم یک برنامه توپ برای ویدئو کلوپم بنویسم.
3 - می خواستم کاری انجام بدهم که همانند ایرانسل طرح های متنوعی برای فروشم انجام دهم ولی به خاطر اینکه 4000 عضو دارم مدیریت سختی میخواهد و می خواستم با اکسس چنین کاری انجام دهم آیا شدنی است یا خیر ؟ بیشتر سختی این امر در تاریخ است که می بایست کسر و اضافه شود .
اگه کمکم کنید ممنونتون می شم که بفرمائید چنین تاریخی رو چطور کسرو اضافه کنم که ماه ها و روزها و سال قاطی نشود.
ضمنا از ماژول تاریخ آقای حمید آذری استفاده میکنم . اگر مشکل دارد و یا update آن وجود دارد لطف بفرمائید راهنماییم کنید

111111
سه شنبه 08 آبان 1386, 00:24 صبح
لطفا اگه ممکنه برنامه ای بگذارید که در آن تفاضل تاریخ . جمع دو تاریخ . ایام هفته . نام ماهها جمع تاریخ با یکعدد به عنوان روز، ماه،سال و ................... برایمان بگذارید تا همه از این تاپیک بهره ببرند
ممنون میشم دوستان

مهدی قربانی
سه شنبه 08 آبان 1386, 01:01 صبح
سلام
دوست عزیز ببینید می تونید از پست 46# این تاپیک می تونید ایده بگیرید البته عملیات ذکر شده برای تاریخ میلادی قابل استفاده هست ولی فکر میکنم با تبدیل تاریخ شمسی به میلادی بعد محاسبه ( کم یا اضافه کردن ) تاریخ مورد نظر سپس تبدیل مجدد تاریخ میلادی به شمسی این کار شدنی باشه .

HAMRAHSOFT.IR
سه شنبه 08 آبان 1386, 05:31 صبح
سلام
دوست عزیز ببینید می تونید از پست 46# این تاپیک می تونید ایده بگیرید البته عملیات ذکر شده برای تاریخ میلادی قابل استفاده هست ولی فکر میکنم با تبدیل تاریخ شمسی به میلادی بعد محاسبه ( کم یا اضافه کردن ) تاریخ مورد نظر سپس تبدیل مجدد تاریخ میلادی به شمسی این کار شدنی باشه .

به بخشید این (از پست 46# این تاپیک می تونید ایده بگیرید ) کجاست

مشه راهنمای کنید

مهدی قربانی
سه شنبه 08 آبان 1386, 07:25 صبح
با عرض معذرت لینکش رو یادم رفت تقدیم کنم
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=57045&page=5