PDA

View Full Version : این خطا واسه چی پیش میاد ؟؟؟؟

iman_s52
سه شنبه 08 آبان 1386, 08:49 صبح
من تویه فرمم چند تا گرید و دیتا آداپتر و .. دارم تا برنامم رو کامپایل میکنم فرمم Error میده و تا دات نت رو یه بار نبندم درست نمیشه . بنظر شما اشکال کار از چی می تونه باشه ؟؟؟؟؟
کلافم کرده.

choobin84
چهارشنبه 09 آبان 1386, 21:33 عصر
برای اینکه دقیقا بفهمید مشکل چیه از exeption ها استفاده کنید و خطای بازگردانده شده رو مورد بررسی قرار بدید.
من فکر می کنم مشکل در Form_Load پرو‍ژه باشه، در هنگامی که فرم لود میشه ، خطایی اتفاق می افته و سی شارپ از ادامه کامپایل و اجرا باز می مونه

manitack
پنج شنبه 10 آبان 1386, 00:07 صبح
برای اینکه دقیقا بفهمید مشکل چیه از exeption ها استفاده کنید و خطای بازگردانده شده رو مورد بررسی قرار بدید.
من فکر می کنم مشکل در Form_Load پرو‍ژه باشه، در هنگامی که فرم لود میشه ، خطایی اتفاق می افته و سی شارپ از ادامه کامپایل و اجرا باز می مونه
من معمولا این مشکل رو در DesigneCode پیدا میکنم و با کامنت کردن بعضی از خطوط یا اصلاح مقدارهایی مشکل رو حل میکنم.

choobin84
پنج شنبه 10 آبان 1386, 05:25 صبح
من معمولا این مشکل رو در DesigneCode پیدا میکنم و با کامنت کردن بعضی از خطوط یا اصلاح مقدارهایی مشکل رو حل میکنم.

0با عرض معذرت ، بله کاملا درسته این خطا هنگام Design پیش میاد و جالبه که فقط در مورد 2005 صادقه. 2003 این مشکل رو نداره.
معمولا بعد از اضافه کردن یک کنترلی که خودتون ساخته اید و اونو به پروژه اضافه می کنید پیش میاد.
علت دقیق این رو نمی دونم.
ببخشید

iman_s52
پنج شنبه 10 آبان 1386, 08:06 صبح
حالا جالبش اینه که وقتیکه کد رو باز میکنم و اونجا کامپایل میکنم این مشکل رو ندارم .؟؟؟
مال چی می تونه باشه ؟

manitack
پنج شنبه 10 آبان 1386, 10:16 صبح
یک جور نقص در ویژوال استودیو به حساب میاد.البته نه همیشه.در 2005 کد های design در یک فایل جداگانه نوشته میشوند.احتمالا مدیریت کدها خیلی کامل نیست.

iman_s52
پنج شنبه 10 آبان 1386, 12:18 عصر
الان چند ماهی دارم روی این پروژه کار میکنم ولی جدیدا این مشکل پیش اومده ؟؟؟
پس چرا تا حالا اینجوری نمیشد؟؟