PDA

View Full Version : درخواست کمک در مورد مهاجرت از Accessبه sqlserver

MORTEZA66
سه شنبه 08 آبان 1386, 10:32 صبح
سلام
من یه پروژه کوچولوی بانک اطلاعاتی با Access و VB.Netنوشتم و حالا از من خواسته شده که اونو به sql server تبدیل کنم و حالا مشکل اونجاست که اصلا sql server کار نکردم ممنون می شم اگه در زمینه های زیر راهنمایی بفرمایید.
1)آیا برای کار با sqlserver2005 همون نسخه ای که با خود دات نت نصب میشه(Express) فقط ابزار sql server Managementکافیه یعنی همه نیازها را برآورده میکند یا نه؟
2)اگه مثلا قرار باشه 5 تا یا بیشتر کلاینت به برنامه وصل شوند آیا باید از حالت windows Authentication استفاده کرد یا SqlServerAuthentication و اصلا این دو تا چه فرقی باهمدیگه دارند؟
3)آیا باید برای هر کدام از کلاینتها که به برنامه وصل می شوند که login جداگانه در sql serverداشت یا خیر؟
4)اگه می شه دوستان یه توضیح ساده ای برای ایجاد جدول و وصل شدن به آنها با هر کدام از روشهای بالا رو بدهند
5)و آخر اینکه برای ساخت setup برای اینجو برنامه ها باید یه نسخه جدا برای نصب روی سرور داد و یا اینکه فقط فایل بانک بدیم به مدیر شبکه کافیه؟
** من فکر کنم خیلی ها در این زمینه ها مشکل دارند و منم هر چقدر تونستم توی اینترنت گشتم و توی این انجمن ها ولی چیز بدردبخوری گیر نیاوردم یا اگه بود اینقدر پیچیده بود که... بهرحال از همه ممنون می شم اگه خیلی ساده بفرمایین**
:گریه::گریه::گریه:

MORTEZA66
چهارشنبه 09 آبان 1386, 09:42 صبح
کسی نیست کمک کنه بابا اینجا مثلا مربوط به sqlserver آخه
فقط چند تا سوال ساده است
ممنون می شم

MORTEZA66
جمعه 11 آبان 1386, 08:27 صبح
HELP ME.....

morteza_261
چهارشنبه 30 آبان 1386, 14:28 عصر
یه سر به این تایپک بزنید