PDA

View Full Version : ویرایش کد این Browser !!!

مهدی رحیم زاده
جمعه 11 آبان 1386, 08:10 صبح
سلام
کسی می تونه این کد رو طوری تغییر بده که توی TreeView فقط یک مسیر خاص که به عنوان پارامتر ورودی به برنامه ارسال میشه نشون داده بشه ؟؟؟

اَرژنگ
جمعه 11 آبان 1386, 08:57 صبح
اینکاری که شما میخواهید انکپسولیشن را میشکند، برنامه ای که از این براوزر استفاده میند باید مسیر خاص را براش ست کند نه اینکه این براوزر با زور خودش ست کند.

مهدی رحیم زاده
جمعه 11 آبان 1386, 09:37 صبح
میشه بیشتر توضیح بدین ...

اَرژنگ
شنبه 12 آبان 1386, 03:33 صبح
شما از خوتان باید همیشه بپرسید که یک کمپوننت و یایک کلاس کارش چیه.
مثلا همین براوزر، فقط باید یک مسیری را که بهش میدن نشان بده و کاربر فقط برایه پیدا کردن یک فایل و یا فلدر ازش استفاده میکنه. این براوزر متخصص نشان دادن فلدرها و یا میرهایه که بهش میدند.
حالا اگر هم ممکن باشه که بدانه که برنامه‌ای که داخلش دارد اجرا میشه با چه پارامترهایی شروع شده مقدار تخصصی بودنش را کم میکند و دیگر در یک برنامه دیگر که با اون پارامترهایی که این احتیاج داره شروع نمیشه ، نمیشه استفادش کرد.
متاسفانه من در این مورد خوب نمیتوانم توضیح بدم، اینجا خیلی از اساتید هستند که بسیار تمیز و واضحتر در موارد شئیگرائی توضیح دادند.
فقط میتوانم بگم که هر کلاس و یا کمپوننتی را میسازید باید برایه یک کار تخصصی باشد، مثال هم همین براوزر. فقط برایه یک کار هستش و اون یک کار را هم کامل و خوب انجام میده.
البته شما میوانید که این را داخل یک کلاس و یا کمپوننت دیگر استفاده کنید که قابلیت انجام کارهایه دیگر را هم داشته باشد ولی باید خصوصیتهایه جدیدش به صراحت در کد معلوم باشد.
ولی برایه کاری که شما میخواهید، همین کنترل کافی هست (البته اگر کار میکند)، پروژه و یا یک مثال استفاده از این کنترل را دارید بفرستید و یا اینکه این کنترل را از کجا پیدا کردید و من یک مثال شبیه همان کاری که شما میخواهید انجام بدید میفرستم.

مهدی رحیم زاده
شنبه 12 آبان 1386, 06:32 صبح
ممنونم دوست عزیزم
من اینو از codeproject گرفتم لینکش رو هم براتون میزارم ...
http://www.codeproject.com/cs/miscctrl/FileBrowser.asp