PDA

View Full Version : در خواست یک کمک درمورد MsFlexGrid 8

RamezanBeik
جمعه 11 آبان 1386, 10:25 صبح
سلام.
آیا من می توانم نام فیلد ها رو به صورت فارسی در بیارم.
اگه امکان همچین کاری هستش لطفا راهنمایی نمایید .
برای اینکه منظور من رو بهتر بفهمید عکس زیر رو یه نگاه بندازید.
با تشکر رمضان بیک

hrj1981
جمعه 11 آبان 1386, 11:31 صبح
دوست عزیز
این مشکل شما 3 راه حل داره
1-اول کمی بیشتر در تالار جستجو کنی
2-http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=82107
3-یک adodc جدید درست کنی و با استفاده از SQL عنوان فیلدهای آن را فارسی انتخاب کنی و به MsFlexGrid 8 خودت ارتباط دهی
اگرکمک بیشتری خواستی اعلام کن

RamezanBeik
جمعه 11 آبان 1386, 20:37 عصر
دوست عزیز
این مشکل شما 3 راه حل داره
1-اول کمی بیشتر در تالار جستجو کنی
2-http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=82107
3-یک adodc جدید درست کنی و با استفاده از SQL عنوان فیلدهای آن را فارسی انتخاب کنی و به MsFlexGrid 8 خودت ارتباط دهی
اگرکمک بیشتری خواستی اعلام کن
سلام .
خسته نباشید. ,دست شما درد نکند
دوست عزیز در مورد اول حق با شماست من اول باید سعی خودم مرا می کردم و بعد تاپیک می زدم.
در مورد سوم من منظور شما را نفهمیدم.
اما در مورد سوم من به اون لینک رفتم واونو در برنامه ام قرار دادم ولی برنامه ام سر ستون های اون تغییری نکرد.ولی وقتی جای ستون وسطر رو عوض می کنم کار میکنه .حالا من برنامه را می زارم یه نگاهی به اون بنداز ببین اشکال اون کجاست.
با تشکر رمضان بیک.

ali_habibi1384
دوشنبه 14 آبان 1386, 00:52 صبح
اگه میخوای نام فارسی برای فیلدهات انتخاب کنی موقع نوشتن حرف "ی" دقت کن چون VB این حرف رو نمیشناسه و هروقت که خواستی "ی" بنویسی این حرف رو بصورت عربی وارد کن تا مشکلت حل بشه.

ali_habibi1384
دوشنبه 14 آبان 1386, 00:53 صبح
اگه میخوای نام فارسی برای فیلدهات انتخاب کنی موقع نوشتن حرف "ی" دقت کن چون VB این حرف رو نمیشناسه و هروقت که خواستی "ی" بنویسی این حرف رو بصورت عربی وارد کن تا مشکلت حل بشه. موفق باشی.

ali_habibi1384
دوشنبه 14 آبان 1386, 00:59 صبح
اگه میخوای نام فارسی برای فیلدهات انتخاب کنی موقع نوشتن حرف "ی" دقت کن چون VB این حرف رو نمیشناسه و هروقت که خواستی "ی" بنویسی این حرف رو بصورت عربی وارد کن تا مشکلت حل بشه. موفق باشی.

ali_habibi1384
دوشنبه 14 آبان 1386, 01:00 صبح
عذر میخوام error داد سه بار اومد جوابتون