PDA

View Full Version : Operation must use an updateable query.

Mrs.Net
جمعه 11 آبان 1386, 16:45 عصر
یک دیتا تیبل با آداپتر پر کردم و با کامند بیلدر اجراش کردم و آپدیت میکنم
تو حالتی که از شبکه استفاد ه نمیکنم درست آپدیت میکنه اما وقتی بانک از شیر میخوته
موقع آپدیت این خطارو روی خط آپدیت میگیره:

Operation must use an updateable query.

mehdi.mousavi
جمعه 11 آبان 1386, 16:55 عصر
یک دیتا تیبل با آداپتر پر کردم و با کامند بیلدر اجراش کردم و آپدیت میکنم
تو حالتی که از شبکه استفاد ه نمیکنم درست آپدیت میکنه اما وقتی بانک از شیر میخوته
موقع آپدیت این خطارو روی خط آپدیت میگیره:

Operation must use an updateable query.

سلام.
احتمال قریب به یقین مشکل از Permission ها هستش. مظمئن بشید که ACL دایرکتوری مورد نظر که فایل در اون قرار داره، برای اعمال تغییرات Set شده.

Mrs.Net
جمعه 11 آبان 1386, 17:35 عصر
احتمال قریب به یقین مشکل از Permission ها هستش. مظمئن بشید که ACL دایرکتوری مورد نظر که فایل در اون قرار داره، برای اعمال تغییرات Set شده.چجوری؟
من فقط یک فولدر شیر کردو اجازه فایل گذاشتنم دادم

mehdi.mousavi
جمعه 11 آبان 1386, 20:01 عصر
چجوری؟
من فقط یک فولدر شیر کردو اجازه فایل گذاشتنم دادم

اجازه Read، Write و Modify دادین بهش؟

Mrs.Net
جمعه 11 آبان 1386, 20:22 عصر
فلودر بنکم داخل یک فولدر دیگه گذاشتم و اون فولدر شیر کردم و اینو براش تیک زدم

Allow network users to change my files

mehdi.mousavi
جمعه 11 آبان 1386, 20:54 عصر
فلودر بنکم داخل یک فولدر دیگه گذاشتم و اون فولدر شیر کردم و اینو براش تیک زدم

Allow network users to change my files

سلام.
من شرایط اجرایی و محیط کاری شما رو نمیدونم. اما میدونم که این ایراد بخاطر Permission هاست. بعنوان مثال این لینک (http://support.yessoftware.com/kb_article.asp?kb_articlesPage=3&article_id=72) رو مشاهده کنید. دلائل این مساله یکی از موارد زیر میتونه باشه:

- the database file or database folder doesn’t have necessary security permissions to write to, or erase an .ldb file created by Microsoft Access when opening the database

- the database file doesn't have sufficient security permissions or write permissions to be modified when updating data in it. The web browser is seen by the web server as a Internet User that has the server account IUSR. This user needs to have write permission to the database file and to the database folder.