PDA

View Full Version : لیست خطاها - حذف پیغام شروع اکسس با کد

mohammadsaleh
شنبه 12 آبان 1386, 13:04 عصر
1- خلاصه بعد از کلی تلاش دیروز موفق شدم یک کد پیدا کنم که از لیست خطاهای اکسس با شماره اونرا استخراج کنم . که به صورت یک جدول برای علاقمندان گذاشتم . دوستان اگه علاقمند باشند روش کار کنند و معادل های فارسی آن را در بیارند . در ضمن دوستانی که تسلط به کار دارند اگه بتونند یک روتین برای اون در یک مدول بنویسند که با فراخوانی اون در فرمها معادل هر شماره خطا پیغام مورد نظر بیاد چیزی خوبی از آب در می آد . بسم الله .

2- من خودم خیلی دوست داشتم که این پیغام اول اکسس رو بتون حذف کنم . و یک راه حل اون هم این بود که تو قسمت تولز و ماکروز در قسمت سکیوریتی مقدار اون رو low قرار بدیم . حالا اگه این برنامه به یه کامپیوتر دیگه بره چون جزء تنظیمات برنامه اکسس کامپیوتر دیگر نیست عمل نمی کنم . من یه راه براش پیدا کردم و اون اینه که فایل اکسس رو از طریق یک فایل اسکریپت باز کنیم . شما هم میتونید مسیر فایل مورد نظر تون رو در فایل ضمیمه ای که گذاشتم قرار بدید . شاید راه حل دیگه ای هم باشه . فقط یادتون باشه که برای بازکردن اسکریپت رو اون راست کلیک و ادیت رو فشار بدید.

3- در ضمن به سئوال من در مورد طریقه محاسبه طول فایل صوتی به دقیقه یا ثانیه پاسخی که بتونم عملا از اون استفاده کنم داده نشد . منتظر پاسخ دوستان هستم

HAMRAHSOFT.IR
شنبه 12 آبان 1386, 17:46 عصر
با تشکر از وست خوبمان

من م راه حلی برای پیغام اول که مربوط به امیت اکسس( قسمت سکیوریتی ) است پیدا کردم که شاید از روش دوستمان راحتر باشه کافی فایل(AccessLowSecure) را اجرا کنید خودش قسمت (قسمت سکیوریتی ) را به (low) تبدیل مکنه :چشمک:

و همچنین فایل خطا ها که دوستمان زحمتشو کشیده بود تعدادیش را ترجمه کردم البته توسط برنامه مترجم انشا مابقی راهم ترجمه مکنم و میرارم

حلا فعلان این دو تا فلیلو چک کنید و بگید چطور

Ali_Fallah
شنبه 12 آبان 1386, 18:47 عصر
1- خلاصه بعد از کلی تلاش دیروز موفق شدم یک کد پیدا کنم که از لیست خطاهای اکسس با شماره اونرا استخراج کنم . که به صورت یک جدول برای علاقمندان گذاشتم . دوستان اگه علاقمند باشند روش کار کنند و معادل های فارسی آن را در بیارند . در ضمن دوستانی که تسلط به کار دارند اگه بتونند یک روتین برای اون در یک مدول بنویسند که با فراخوانی اون در فرمها معادل هر شماره خطا پیغام مورد نظر بیاد چیزی خوبی از آب در می آد.

2

برای خواسته خود میتوانید اینجا (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=29868) را نگاه کنید ...

mohammadsaleh
یک شنبه 13 آبان 1386, 07:51 صبح
فایل ضمیمه پیغام رو دیگه کاملا فارسیش کرده و فکر کنم در صورتی که بشه کدهای خطا رو ترجمه کرد و رو کد جنابعالی هم یک کم کار بشه و نوع خطا ها و تعداد دکمه های فرمان با توجه به خطا هم روی اون تعیین بشه چیز جالبی از آب در بیاد.