PDA

View Full Version : نظر سنجی در مورد Profile

snisni63
شنبه 12 آبان 1386, 21:35 عصر
سلام دوستان
در حال ساخت یک سیستم مدیریت کاربران هستم. من برای عضو گیری از سیستم پیش فرض Membership استفاده کردم
یکی از قسمت هایی که در نظر گرفتم نمایش و ویرایش پروفایل کاربران است
لطف کنید نظر بدید از کدوم حالت استفاده کنم:
یک جدول جدید بسازم
از سیستم پیش فرض استفاده کنم
اگر از سیستم پیش فرض استفاده کنم، آیا امکان Search بر اساس پارامترها وجود دارد؟
با تشکر

m.hamidreza
شنبه 12 آبان 1386, 21:44 عصر
من که هیچ خیری از این Membership,Profile,Roles + Authentication ندیدم !
خودت بنویسی خوش اخلاق تر در میاد ! :لبخندساده:

hamedgh
شنبه 12 آبان 1386, 23:12 عصر
پروفایل خود asp.net که عالی است اگر می توانی از خود انها استفاده کن فکر نکم بهتر از ان بتوانی طراحی کنی چون خیلی تمیز طراحی شده

mehrdad201
شنبه 12 آبان 1386, 23:25 عصر
به نظر من از سیستم خود مایکروسافت استفاده کن

کارش حرف نداره.... درسته یا جاهایی گیر داره اما امکانات زیادی داره

در مورد نمایش کاربران و اطلاعاتشون کافیه یه از دیتا آبجکت استفاده کنی و از طریق اون اطلاعات یوزرها رو وصل کنی به گرید ها (البته مستقیما هم وصل میشن اما منظورم واسه موقعیه که بخوای اطلاعات رو پردازش کنی)

snisni63
یک شنبه 13 آبان 1386, 00:22 صبح
با تشکر از جواباتون
با استفاده از ObjectDateSource میتونم اعمالی رو انجام بدم. اما اسم این توابع(توابعی که توسط این کنترل برای Membership استفاده میشه) رو از کجا باید بلد باشم؟؟؟؟
در ضمن اگر از Profile پیش فرض استفاده کنم، چطور می تونم بر اساس فیلدها امکان جستجو داشته باشم؟
اگر کد آماده ای دارید ممنون می شم بذارید. اینجوری کمتر نیاز به توضیح هست!

mehrdad201
یک شنبه 13 آبان 1386, 02:11 صبح
البته من خودم حرفه ای نیستم

باید اساتیدی مثل مهندس راد هم پاسخ بدن. ایشون استاد همه ما هستند....

کلاس ممبرشیپ رو تو msdn نگاه کن. کلیه مطالب گفته شده
تو اینترنت هم سرچ کنی هزار تا تاپیک و .... در مورد همه چیز هست.

اما مقاله های مهندس راد رو ببین. ایشون در مورد بسیاری از مسائل به طور دقیق و کامل توضیحات ارائه دادند

abadanboy
یک شنبه 13 آبان 1386, 09:03 صبح
بشینی خودت بنویسی بهتره هم خطا یابی آسون هست هم اینقدر سوال برات پیش نمیاد اگرم پیش بیاد تو 2 سوت خودت حلش می کنی

snisni63
یک شنبه 13 آبان 1386, 11:19 صبح
ممنون
راستش بچه ها توی اینترنت رو نگا کردم یه مقاله بود که تقریبا همه چیزو در مورد ساخت پروفایل سفارشی گفته بود اینم لینکش
http://www.theserverside.net/tt/articles/showarticle.tss?id=CreatingProfileProvider

با وجود اینکه می دونم اگه این مقاله رو کسی بخونه صرفنظر از پروفایل خیلی چیزای دیگه یاد میگیره، ولی فعلا وقتشو ندارم این پروژه رو زود باید تحویل بدم خیر سرم می خوام واسه کنکور بخونم!
خودم می شینم چند تا ستون دیگه می زنم تنگ همون جدول های Membership اینطوری راحت تره!

rtech
دوشنبه 14 آبان 1386, 09:20 صبح
تا حالا در این مورد بارها و بارها و بارها صحبت شده و اگر جستجو کنید متوجه این موضوع میشید ، و نتیجه ای هم که میگیرید اینه که خودتون این کار رو انجام بدید و از پروفایل خود مایکروسافت استفاده نکنید دلایلش رو هم با یک جستجوی کوچیک میتونید پیدا کنید .