PDA

View Full Version : Convert Number

RezaS_1354
یک شنبه 13 آبان 1386, 04:53 صبح
با سلام بنده اولین بار است که وارد این سایت شده ام و خیلی تعجب کردم که این سایت و مشترکانش بی منیت و تکبر و خساست اطلاعات کدی ویژوال 6 خود را در اختیار کسانی که مشکل دارند قرار می دهند باعث خوشحالی است و خسته نباشید به دست اندر کاران این سایت و مدیریت من فکر می کنم این اتفاق برای اولین بار است که در ایران رخ داده و بوسیله شما بدعت گذاری شده باز هم دم شما گرم . بهر حال مشکل من با تبدیل اعداد به حروف که فقط در قسمت دویست تا نهصد و همینطور ( و ) های بین حروف بطور مثال عدد , 1,123,348,532 که باید پس از تبدیل بشود ( یک تریلیون و یکصد و بیست و سه میلیارد و دویست و بیست و سه میلیون و سیصد و چهل و هشت هزار و پانصد و سی و دو . البته من نمی دانم احتیاجی به فرستادن سورس کد کانورتی که نوشته ام هست که آن را تصحیح کنید یا خیر کمک جدیدی به من ارائه می دهید .
با تشکر از لطف شما . رضا صادقی

perfeshnal
یک شنبه 13 آبان 1386, 06:40 صبح
سلام دوست عزیز
ورود شما رو به این سایت تبریک میگم ولی جزو قوانین سایته که قبل از زدن تاپیک جدید اول در سایت جستجو کنید چون اکثر سوالات قبلا جواب داده شده پس لطفا رعایت کنید :لبخندساده:
برای سوالتون هم می تونید از نمونه برنامه زیر استفاده کنید.

ali_habibi1384
دوشنبه 14 آبان 1386, 00:55 صبح
به شما تبریک میگم برای عضویتتون در سایت . مطلب شما قبلا پاسخ داده شده است

RezaS_1354
دوشنبه 14 آبان 1386, 22:28 عصر
از راهنمایی شما بی نهایت سپاس گذارم هر چندکه این سایت جهت برنامه نویسی است ولی بهر حال اگر راجع به موسیقى پاپ و کلاسیک هر امری بوى در خدمت شما هستم اگر منیت اسمشو نذارید بنده موزیسین هستم . باز هم ممنون هستم باتشکر رضا صادقی

ali_habibi1384
سه شنبه 15 آبان 1386, 07:17 صبح
قانون این سایت اینه که وقتی جوابتونو در یافت میکنین باید دکمه گفتگوی مفید رو کلیک کنین تا همه بدونن سوال شما جواب داده شده و بحث مفید بوده. موفق باشید