PDA

View Full Version : ورود به برنامه با نام کاربری

emad_ban
دوشنبه 14 آبان 1386, 18:04 عصر
آیا میشه برای یک فایل اکسس کاری کرد که افراد با نام کاربری خود وارد برنامه بشن
و کلیه کارهایی که میکنند با نام کاربری ثبت شه

مهدی قربانی
دوشنبه 14 آبان 1386, 22:12 عصر
سلام
دوست گرامی جواب مثبته جستجو بفرمائید مفصل در این مورد بحث شده .
موفق باشید .

SYNDROME
دوشنبه 14 آبان 1386, 22:33 عصر
آیا میشه برای یک فایل اکسس کاری کرد که افراد با نام کاربری خود وارد برنامه بشن
و کلیه کارهایی که میکنند با نام کاربری ثبت شه

خوب نام کاربر را جایی ذخیره کن و در جاهای مورد نیاز کارهایی را که کاربر را در یک جدول ذخیره کن.
موفق باشید

mostafa-sohrablou
پنج شنبه 17 آبان 1386, 12:11 عصر
با این برنامه فکر کنم کارت را بیفته

mostafa-sohrablou
پنج شنبه 17 آبان 1386, 12:16 عصر
فقط در برنامه قبلی یادم رفت که این قسمت را اضافه کنم که در هر جایی که کاربر کاری را خواست انجام دهد یک جدول دیگر ایجاد کن که عمل کاربر را در آن با ذکر تاریخ و ساعت و محلی که در آن قسمت است را ذخیره نمائید. یعنی بعد از ورود شخص به یک پنجره خاص در ON OPEN پنجره بگو که اطلاعات کاربر در آن جدول ذخیره گردد.

saeed razaee
شنبه 19 آبان 1386, 07:01 صبح
با سلام
چرا در برنامه وقتی می خواهیم بعد از تائید فرم دیگری باز شود از فیلد texte خطا می گیرد . این فیلد کجاست تا در فرم جدید قرار داده شود و آیا این امکان دارد با انتخاب نام هر کاربر و تائید فرمی باز شود که برای آن کاربر تعریف شده باشد . هر کدام جدا جدا با شتکر

mostafa-sohrablou
شنبه 19 آبان 1386, 08:52 صبح
با سلام
من در برنامه بخاطر اینکه بدونم چه کسی از چه اداره ای با چه دسترسی وارد برنامه شده است بعد از تأیید ورود اطلاعات آن شخص را در Texte در فرم main که یکی از Text Boxهای آن فرم می باشد می ریزم.
texte کد اداره کاربر
Textl کد واحد ( قسمت)‌ کاربر
Textnl نام واحد ( قسمت) کاربر
Textne نام اداره کاربر
TextD کد دسترسی کاربر
مثلاً کاربری با کد اداره 160 و نام اداره نت مونتاژ2 و کد واحد 1601 و نام واحد برق نت مونتاژ 2 و کد دسترسی 0 یا 1 - 0 یعنی رئیس اداره و 1 یعنی سرپرست

saeed razaee
شنبه 19 آبان 1386, 13:07 عصر
جناب آقای سهرابلو
با سلام
آیا امکان دارد قسمت دوم یعنی فرمایشات مبارک جنابعالی به شرح ذیل را به برنامه اضافه کنید و دوباره فایل را ارسال کنید. با تشکر
هر جا که کاربری کاری را خواست انجام دهد یک جدول دیگر ایجاد کنید که عمل کاربر را در آن با ذکر تاریخ و ساعت ورود و محلی که در آن قسمت است ذخیره کند.

saeed razaee
شنبه 19 آبان 1386, 16:04 عصر
مجددا سلام
دوست عزیز من یک برنامه مناقصات دارم که کاربران مختلفی اطلاعات مناقصات را ثبت می کنند و هر دفعه باید هر کاربر در هر رکورد که ثبت می کند نام کاربر را انتخاب کند حال با این روش که شما فرمودید می خواهم هر کاربری که با نام و پسورد خود وارد برنامه شده در فرم ثبت مناقصات نام کاربری او به عنوان کاربر در هر رکورددر ثبت مناقصات ثبت شود به صورت اتوماتیک بر اساس نام ورودی اولیه و دیگر نیایید نام خود را وارد کند لطفاً در این خصوص توضیح دهید . کمال تشکر و امتنان را دارم .

mostafa-sohrablou
یک شنبه 20 آبان 1386, 11:14 صبح
با سلام
زمانی که فرمی باز می شود یک text box در آن فرم قرار بده که از متغیر محلی مقدار کد کاربر ورودی را در خود جای دهد و خود Text box را به فیلد موردنظر بانک وصل کن پس در این صورت مقدار که در بانک ثبت می شود یکی از فیلدهایش مقدار کد کاربر است.
نمونه زیر یه چک کن :

saeed razaee
سه شنبه 22 آبان 1386, 06:49 صبح
با سلام
آیا این امکان هست که با وارد نمودن نام کاربر یا کد آن بر اساس هر کاربر که وارد برنامه می شوند یک فرم مختص آن کاربر باز شود مثل کارتابل در اتوماسیون اداری.لطفا راهنمائی نمائید. با تشکر

مهدی قربانی
سه شنبه 22 آبان 1386, 07:25 صبح
با سلام
آیا این امکان هست که با وارد نمودن نام کاربر یا کد آن بر اساس هر کاربر که وارد برنامه می شوند یک فرم مختص آن کاربر باز شود مثل کارتابل در اتوماسیون اداری.لطفا راهنمائی نمائید. با تشکر

سلام
اگر تعداد کابرها مثلاً 100 نفر باشه اونوقت شما باید 100 فرم داشته باشید که این اصلاً منطقی نیست . فرم کارتابل میتونه یک فرم باشه حاوی یک SubFORM که دربرگیرنده لیست نامه های هر شخصه و شاخص ارتباطی اون با جدول اصلی همون ID‌ شخص قرار میگیره حالا وقتی شخص به برنامه Log In کرد بواسطه ذخیره نام یا همون ID کاربری در یک متغیر در فرم کارتابل فقط نامه های مرتبط به اون لیست بشه .

saeed razaee
چهارشنبه 23 آبان 1386, 09:23 صبح
با سلام
دوست عزیز همه این روشها درست است اما من میخواهم وقتی کاربر اول وارد برنامه می شود یک فرم که کارهای خود او داخل آن است باز شود و کاربر دومی که وارد برنامه شود فرم دومی باز شود . در این حالت که شما اشاره فرمودید همه کاربرها وقتی وارد برنامه می شوند بعد از بسته شدن فرم ورودی تنها یک فرم برای همه باز می شود من می خواهم با توجه به نیاز کاربرها پس از وارد شدن به برنامه فرمی باز شود که تنها به آن کاربر اختصاص داده شده .با تشکر

مهدی قربانی
چهارشنبه 23 آبان 1386, 13:34 عصر
چند تا کاربر ( حداقل و حداکثر ) مورد نظر شماست ؟

mostafa-sohrablou
چهارشنبه 23 آبان 1386, 15:12 عصر
با سلام
دوستان عزیز برای اینکار شما باید یک جدول از تمامی کاربرانی که با سیستم می خواهند کار کنند باید داشته باشید و سپس برای جدول اطلاعات شما باید یک فیلدی بگذارید که در آن کد کاربری که آن رکورد را باید او ببیند را ثبت گردد سپس در بانکی که به فرم وصل می شود یک بگوئید کدهای را نشان بدهد که با کد کاربری وارد شده برابر است نمایش دهد.

مهدی قربانی
چهارشنبه 23 آبان 1386, 16:12 عصر
با سلام
دوستان عزیز برای اینکار شما باید یک جدول از تمامی کاربرانی که با سیستم می خواهند کار کنند باید داشته باشید و سپس برای جدول اطلاعات شما باید یک فیلدی بگذارید که در آن کد کاربری که آن رکورد را باید او ببیند را ثبت گردد سپس در بانکی که به فرم وصل می شود یک بگوئید کدهای را نشان بدهد که با کد کاربری وارد شده برابر است نمایش دهد.

دوست عزیز در پستهای قبلی بنده هم دقیقاً به همین روش اشاره کردم و البته بیشتر سیستمهای مشابه رو هم که تا الان دیدم با همین ساختار کار می کردن منتها روشی که دوستمون آقای رضایی به اون اشاره دارن ( ساخت فرم به تعداد کاربران ) نمی تونه روش مطلوبی باشه و حداقل اشکالی که داره علاوه بر افزایش حجم تراکنش برنامه منتهی به افزایش قابل توجه حجم فایل خواهد شد .

mostafa-sohrablou
پنج شنبه 24 آبان 1386, 12:17 عصر
در حالتی که دوستمان می گوید اگر یک کاربر بخواهد به سیستم اضافه شود باید کلی دردسر بکشیم و یک فرم برای آن شخص اضافه کنیم. پس این راه عاقلانه ای نیست در صورتی که در حالت صحیح تر شما فقط یک کد کاربری برای شخص موردنظ در بانک ایجاد می نمائید.

saeed razaee
شنبه 26 آبان 1386, 08:30 صبح
با سلام
دوستان عزیز شاید این راه عملی باشد البته من هنوز آزمایش نکردم به این شکل که ما اول یک تیبل می سازیم و به هر یوزر یک کد کاربری می دهیم بعد از روی تیبل کوئری می سازیم و موقع ورود به کوئری کد کاربر را درخواست می کنیم بعد از روی همین کوئری فرم را می سازیم و موقع ورود به فرم کد کاربری از ما می خواهد و کد کاربری فرم را مساوی کد کاربری که در صفحه پسورد قرار دارد قرار می دهیم و در این حالت هر یوزری بعد از ثبت نام و پسورد به فرمی می رود که کد کاربری در خواست می کند و کد کاربری را مساوی کد کاربری قرار می دهیم که با یوزر و پسورد خود وارد برنامه می شود . در این حالت ما یک فرم داریم کهکلیه یوزرها به این فرم وارد می شوند درست است که در نمونه برنامه قبلی کاربری که وارد فرم میشد نام او روی فرم بود و ما نیز می دانیستیم که چه کاربری وارد فرم شده است اما در این حالت ما به کاربر کار ارجاع می دهیم و کد کاربر را وارد میکنیم و کار وارد کارتابل یا فرم کاربری می شود که ما به او کد داده ایم .آزمایش می کنم در صورتی که درست شد فایل را ارسال می کنم .

mostafa-sohrablou
شنبه 26 آبان 1386, 15:33 عصر
با سلام
حالا اگه 20 تا فرم داشته باشیم که با کد کاربری کار میکند باید برای هر کاربر 20 تا رم ایجاد کنیم. آیا آین عاقلانه است یا نه.

saeed razaee
دوشنبه 05 آذر 1386, 11:33 صبح
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان بخصوص جناب آقای سهرابلو
در این برنامه بعد از وارد نمودن یوزر و پسورد فرمی که باز می شود به نام شخص وارد شونده می باشد آیا این امکان هست که در زیر همین فرم sub form باشد که اطلاعات آن مرتبط با یوزر وارد شونده باشد. من دنبال همین مسئله می گردم و چند بار آزمایش کردم اما جواب نگرفتم خواهشمندم راهنمائی نمائید.
من یک فرم دارم اطلاعات پرسنل و یک فرم پیشنهادات ارائه شده توسط پرسنل می خواهم وقتی هر پرسنلی وارد برنامه شد بعد از وارد نمودن یوزر و پسورد خود وارد فرمی شود که اطلاعات خود او می باشد تا اینجا درست کار می کند و زیر این فرم نیز پیشنهادات ارائه شده خود فرد نمایش داده شود .

mostafa-sohrablou
دوشنبه 05 آذر 1386, 12:39 عصر
با سلام
این نمونه را یه نگاه بنداز ببین منظورت همینه.

rmsaaa
دوشنبه 05 آذر 1386, 13:07 عصر
آقایون تورو خدا یه فرم ساده بزارید که برای ورود به برنامه یوزر و پس بخواد و سپس وارد بشه

rmsaaa
دوشنبه 05 آذر 1386, 13:10 عصر
آقای سهرابلو با چه رمز و پسوردی وارد برنامه پسوردت بشم؟

mostafa-sohrablou
دوشنبه 05 آذر 1386, 13:20 عصر
برای استفاده خودت می تونی بری توی برنامه و کد کاربری و رمز رو عوض کنی و برای استفاده می تونی مدیر سیستم و بعد سهرابلو و با رمز 1500 وارد برنامه بشی

SEZAR_20000
جمعه 08 خرداد 1388, 12:05 عصر
سلام برنامه ای که به اسم "pass" ' گذاشتین عالیه.فقط بگین چطوری درستش کردین؟
یا لا اقل ما برای استفاده ازش باید چکار کنیم؟
خیلی ممنون

underworld
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 19:32 عصر
سلام خدمت مهندسین عزیز

من برنامه اقای سهراب لو دانلود کردم و چیزی برام جالبه اینه که چطور منو ها و کلا دسترسی به خود تیبل ها و ماکروها رو حذف کردین. من خیلی وقته دنبال همچین موردی میگشتم که خدا رو شکر اینجا پیداش کردم.
لطفا راهنمایی بفرمایید

underworld
یک شنبه 22 مرداد 1391, 19:30 عصر
خودم از سایت های خارجی یه چیزایی پیدا کردم

فاروم هم این فاروم های خارجی. طرف یک سوال میپرسه از سیر تا پیازشو توضیح میدن بهش یا یک لینک مفید میزارن براش بجای جروبحث بی مورد

Abbas Amiri
یک شنبه 22 مرداد 1391, 22:56 عصر
اگر ورژن اکسس شما 2007 به بعد است میتوانید به Access Options رفته و در درآن تیک های مواردی که درتصویر هایلایت شده را بردارید
لازم به توضیح است اینکار فقط جهت حرفه ای نشان دادن برنامه کاربرد دارد نه ازنظر امنیتی . فایلهای نظیر فوق براحتی قابل نفوذ است حتی اگرشیفت آن هم بسته شده باشدمیتوان اشیا را ایمپورت کرد و حتی اگر فرمت mde باشد به جداول دسترسی پیداکرد. بهترین حالت برای Protect کردن تمام اشیا استفاده Database Password با یک رمز سخت است که آنهم کار را دریک نرم افزار فارسی غیرحرفه ای میکند
تاپیک های مفیدی درمقله امنیت دراکسس در تالار موجود است که مرورآنها خالی ازلطف نیست
91175

پونه وحشی
پنج شنبه 07 فروردین 1393, 22:18 عصر
با سلام و خسته نباشید،چطوری این برنامه رو به بانک اطلاعاتی مرتبط کرد،مرسی

حامد2281051196
سه شنبه 05 آبان 1394, 02:20 صبح
سلام دوستان
من تازه به این جمع اومدم
من برنامه آقای سهرابلو رو دانلود کردم رمز و یوزری که داده بودن رو زدم ولی وارد برنامه نمیشه
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

mahmooddavoodi
سه شنبه 05 آبان 1394, 08:11 صبح
سلام دوستان
من تازه به این جمع اومدم
من برنامه آقای سهرابلو رو دانلود کردم رمز و یوزری که داده بودن رو زدم ولی وارد برنامه نمیشه
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

سلام نیازی به پسورد نیست شما موقع باز کردن فایل برنامه شیفت رو نگهدار!

محمد مهدي
سه شنبه 05 آبان 1394, 13:48 عصر
با سلام
برنامه بسیار کاربردی بوده ولی اگه کاربری اطلاعاتی را ثبت کرده چطوری باید با ذکر تاریخ و ساعت در تیبلی اونو ذخیره کرد؟