PDA

View Full Version : پیدا کردن شماره تلفن

persianman
دوشنبه 14 آبان 1386, 18:47 عصر
سلام.
می خواستم بدونم میشه با داشتن ip یه کاربر شماره تلفن اون و بدست آورد؟؟
ممنون.

peyman1987
دوشنبه 14 آبان 1386, 19:45 عصر
فکر نمیکنم
آخه اصلا به هم ربط ندارن.
شما با خط تلفن متصل میشی به ISP و اونها حالا یا از طریق زمینی یا از طریق ماهواره وصل میشن به یه Gateway بالاتر شما فکر نمیکنم همچین کاری بتونی بکنی.

persianman
دوشنبه 14 آبان 1386, 23:12 عصر
ببینین من دقیقا میخوام این کارو کنم:
یه سایتی رو طراحی کردم یه بخش ارتباط با مدیر داره می خوام یه کاری کنم کسی نتونه فیلدهارو تند تند پر کنه و ارسال کنه مثلا یه آدمه بیکار بیاد بشینه هی این فیلدها رو پر کنه و ارسال کنه تا اینکه پایگاه داده حجمش زیاد بشه.
می خوام یه کاری کنم مثلا اگه این کاربر تو فاصله کمتر از 3 دقیقه بیشتر از 5 تا پیغام فرستاد دیگه سایت دسترسی این فرد رو از بین ببره.
اگه میتونین خواهش می کنم کمکم کنین.

sweb
سه شنبه 15 آبان 1386, 00:32 صبح
می خواستم بدونم میشه با داشتن ip یه کاربر شماره تلفن اون و بدست آورد؟؟
.... ؟؟؟!!!؟؟؟

می خوام یه کاری کنم مثلا اگه این کاربر تو فاصله کمتر از 3 دقیقه بیشتر از 5 تا پیغام فرستاد دیگه سایت دسترسی این فرد رو از بین ببره.میتونی یک SESSION (یا COOKIE) بسازی که ip طرف رو تو توش ذخیره کنی. بعد ببینی که اگه طرف 5 دقیقه قبل چیزیو ارسال کرده بود دیگه اجازه ارسال ندی(یا ...) به همین سادگی.

persianman
سه شنبه 15 آبان 1386, 09:03 صبح
این فکر به ذهن خودم هم رسیده بود ولی کاربر می تونه با پاک کردن کوکیهای روی سیستمش یا با دوباره connect شدن کارش رو ادامه بده.

peyman1987
سه شنبه 15 آبان 1386, 11:20 صبح
خوب میتونی IP ش رو ذخیره کنی. ( که بازم با اینترنت دایلاپ ما جواب نمیده )
میتونی ازش آدرس ایمیل بگیری که بازم میتونه ایمیل دیگه وارد کنه.

در کل نمیتونی کاری بکنی که 100% جواب بده.

Bahram0110
سه شنبه 15 آبان 1386, 17:59 عصر
می تونی از تصاویر امنیتی استفاده کنی تا برای هر بار ارسال مجبور باشه کد رو وارد کنه

armin390
چهارشنبه 16 آبان 1386, 01:34 صبح
عنوان تاپیکت با چیزی که می خوای جور نیست!!
فکر کنم چند بار راجع به این موضوع بحث شده!
در نهایت باید تعریفت از کاربر معلوم باشه تا بتونی برای هر کاربر محدودیت لازم رو اعمال کنی...
مثلاً یک کاربر یعنی کسی که با دادن نام کاربری و پسورد به عنوان یک کاربر شناخته میشه و این کاربر محدود به چیزهایی که شما تعیین می کنید میشه...
یا ...

persianman
چهارشنبه 16 آبان 1386, 22:48 عصر
سلام.
مرسی از همه دوستان.
منظورم از کابر کسی که به سایت مراجعه می کنه و می خواد با استفاده از یه فرمی که من تعیین کردم با کاربر ارتباط برقرار کنه.